Home Kategorie Niesamowite Na zdjęciu jest naga kobieta. Tylko 3% ludzi jest w stanie ją dostrzec.

Na zdjęciu jest naga kobieta. Tylko 3% ludzi jest w stanie ją dostrzec.

Wydaje Ci się, że jesteś bystry i nie da się Ciebie oszukać? Może masz rację, ale sprawdźmy, czy Twój wzrok i uwaga Cię nie zawiodą.

Artysta z Niemiec Jörg Düsterwald jest mistrzem w malowaniu ludzkiego ciała, o czym świadczy zdobyty przez niego w 2008 roku tytuł. Sztuką body paintingu zajmuje się już przeszło 25 lat, a w tym, czym się zajmuje nie sobie równych.

Za jego niesamowitymi umiejętnościami przemawiają poniższe zdjęcia. Na fotografiach znajdują się ukryte modelki, które w umiejętny sposób zostały wkomponowane w otoczenie. Czy uda Ci się je odnaleźć? Większość ludzi uważa to za niezwykle trudne zadanie i poddaje się po kilku minutach.

To może Cię zainteresować:  W 714 dni stracił aż 190 kilogramów. Dzięki ciężkiej pracy osiągnął coś niesamowitego, ale spójrz jak wygląda jego skóra!

Skup się i uważnie przyjrzyj się zdjęciom. Powodzenia.

Jesienny widok, stara brama, wielki dąb, liście i… naga kobieta. Kto ją widzi?

naga1

Ułatwmy trochę zabawę. Teraz wszystko powinno być jasne.

naga2

Artysta ma na swoim koncie znacznie więcej takich prac. W przypadku większości z nich trzeba mocno wysilić wzrok, aby dostrzec zakamuflowane kobiety.

naga3

A na koniec coś dla tych najbardziej spostrzegawczych. Znalezienie kobiety na tym zdjęciu może zająć dłuższą chwilę. Dasz radę?

naga4

Twoja reakcja?

Super
Super
403
Ha ha
Ha ha
92
Wow
Wow
90
Smutny
Smutny
28
Zły
Zły
41

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz