Home Kategorie Ludzie Mama Ani Przybylskiej przerwała milczenie na temat choroby córki. Powiedziała wszystko.
23.23K

Mama Ani Przybylskiej przerwała milczenie na temat choroby córki. Powiedziała wszystko.

Kilka miesięcy temu ukazała się biografia Anny Przybylskiej napisana przez jej mamę. Pani Krystyna rozlicza się w niej z przeszłością i opowiada o traumatycznych przeżyciach.

Napisanie takiej książki było dla niej pewnego rodzaju terapią.

▪Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić słowami, nie można to nikomu wytłumaczyć. Posiada ciasno na dnie serca i tam tkwi ▪ Te słowa pozostaną na długo w mojej pamięci.. Początkowo byłam bardzo sceptycznie nastawiona co do tej książki,może przerażał mnie fakt, że zabieram się po raz pierwszy za biografię, w dodatku polskiej aktorki, która nie była mi obojętna. Ciągle sobie powtarzałam "Nie! To nie dla Ciebie, za ciężki kaliber" a jednak przekonała mnie do przeczytania tej biografii moja przyjaciółka, której chciałabym serdecznie podziękować, bo dzięki niej zatracając się w kolejnych kartkach lektury mogłam poczuć się jak taka dobra kumpela Ani Łobuziary,bo trzeba przyznać, że ta niesamowita kobieta miała charakterek ! Jeśli ktoś chce się szczerze pośmiać, uronić parę łez, po prostu WARTO ! Warto poświęcić swój czas.. Dobrej nocy ! ? #bookstagram #booklover #bookphoto #annaprzybylska #biografia #readingtime #czytambolubie #instabook #czytanieuzależnia #goodnight

A post shared by gryfnoo_frelka (@gryfnoo_frelka) on

Mama Ani podczas pewnego wywiadu zapytana, o to jak Ania dowiedziała się o chorobie, odpowiedziała:

To może Cię zainteresować:  Policja otrzymuje wezwanie do zwierzęcia uwięzionego przy autostradzie. Na miejscu znajduje przerażonego leniwca.

– „Wszystko, co mogłam i chciałam powiedzieć, wyrzuciłam z siebie w książce, biografii “Ania”. Dosłownie wyrzuciłam, bo przez wiele miesięcy dusiłam to w sobie. Książka, która wyszła tak ciepło, tak prawdziwie, była dla mnie rodzajem terapii. W końcu mogłam powiedzieć, jak wspaniałą miałam córkę, jakim była dobrym człowiekiem i jak bardzo mi i nam wszystkim, jej teraz brakuje.

#nuda#marazm#nudzimisię#

A post shared by Anna Przybylska (@aniablond) on

Pani Krystyna szczerze wyznała, że nadal nie potrafi pogodzić się z utratą córki. Nie ma dnia, w którym by o niej nie myślała. W dodatku Ania często się jej śni. W tych snach zawsze jest radosna i uśmiechnięta. Pani Krystyna twierdzi, że znaczy to, iż jest jej dobrze tam, gdzie znajduje się teraz.

….. a w świetle dziennym??? GARNIER Color Naturals Creme 8

A post shared by Anna Przybylska (@aniablond) on

Mama Ani wyznaje także, że młoda aktorka z pewnością była szczęśliwa i przeżyła życie tak, jak chciała. Miała wspaniałe dzieci, kochającego partnera i to było dla niej najważniejsze.

Twoja reakcja?

Super
Super
61
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
152
Zły
Zły
16

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz