Home Kategorie Ludzie Kaczyński trafi na wózek inwalidzki? Prezes PiS uporczywie odmawia operacji, która mogłaby mu pomóc.

Kaczyński trafi na wózek inwalidzki? Prezes PiS uporczywie odmawia operacji, która mogłaby mu pomóc.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że prezes partii Prawo i Sprawiedliwość ma problemy ze zdrowiem, które związane są ze zwyrodnieniem stawu kolanowego.

W Internecie od jakiegoś czasu krążą spekulacje jakoby prezes PiS miał trafić na wózek inwalidzki. Co wiemy na ten temat?

FAKTY

kacz1

  1. Pod koniec listopada Kaczyński trafił do szpitala ze względu na problemy ze stawem kolanowym. Zdaniem lekarzy powinien natychmiast poddać się operacji.
  2. Wiadomo, że przez kilka miesięcy prezes PiS był codziennie przewożony do szpitala i poddawany zabiegom rehabilitacyjnym.
  3. Jarosław Kaczyński nie chce poddać się operacji, gdyż oznaczałoby to przerwę w karierze i malejące poparcie w kwestii wybrania go na premiera. Na to pil utyk nie może sobie pozwolić.
To może Cię zainteresować:  Szokująca informacja! Łukasz Szumowski ma koronawirusa

kacz2

Według oficjalnych informacji, które przekazał płk dr Grzegorz Kada:

– „Zabieg operacyjny to bardzo poważna sprawa. Na pewno swoją rozległością większa niż rehabilitacja, stąd na chwilę obecną decyzja o operacji Jarosława Kaczyńskiego jest odroczona i staramy się nieinwazyjnymi metodami usprawnić kolano. Częstotliwość zabiegów zależy od nasilenia dolegliwości. To nie jest poważne schorzenie, to są typowe kwestie przeciążeniowe. Dlatego w pierwszym etapie leczenia włączono rehabilitację.

To może Cię zainteresować:  Mężczyzna stracił 7 zębów i doznał silnych poparzeń, po tym jak e-papieros wybuchł mu w ustach!

PRZYPUSZCZENIA

kacz3

Ze względu na trwające problemy zdrowotne Jarosława Kaczyńskiego, w Internecie pojawiły się informacje, że brak zgody na przeprowadzenie operacji może doprowadzić polityka do poruszania się na wózku inwalidzkim.

Ta informacja nie jest jednak potwierdzona żadnymi faktami.

Wyszczuplająca kriolipoliza
Wyszczuplająca kriolipoliza
99,90 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca kriolipoliza od 99,90 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz