Home Kategorie Poruszające Bezpański kot nie chce jedzenia, dopóki nie jest ono w worku. Pewnego dnia ludzie postanowili ją śledzić, aby poznać jej sekret.

Bezpański kot nie chce jedzenia, dopóki nie jest ono w worku. Pewnego dnia ludzie postanowili ją śledzić, aby poznać jej sekret.

Zwykle, gdy dajemy jakieś jedzenie bezpańskiemu zwierzęciu, to rzuca się na nie z głodem i strachem, że inne zwierzę odbierze mu je. Tak jednak nie było w przypadku tej kotki.

Ludzie nazwali ją Dongsuk. Kotka jest regularnie dokarmiana przez kilka osób, jednak ku ich zdumieniu nigdy nie jadła przy nich. Co więcej, wybrzydzała. Jeśli jedzenie nie było zapakowane, odwracała się. Ktoś w końcu wpadł na pomysł, aby sprawdzić co stoi za dziwnym zachowaniem ulicznego kota.

kot1

Okazało się, że Dongsuk zanosi jedzenie swojej młodej. Kotka urodziła więcej dzieci, ale przeżyła tylko jedna kicia, o którą Dongsuk dba bardziej niż o siebie.

kot2

Kotka za każdym razem czeka, aż jej córka się naje, a dopiero później sama dojada resztki. Mamy nadzieje, że teraz ktoś pomoże tej kociej rodzinie znaleźć dom.

kot3

Tak kochać potrafią tylko zwierzęta!

Źródło: youtube.com

eKurs: Administracja, zarządzanie
eKurs: Administracja, zarządzanie
69,00 zł
209,00 zł
2 dni
do końca oferty!
Kurs online: Administracja i zarządzanie z zaświadczeniem MEN za 69 zł z firmą Online Edukacja (zamiast 209 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
92
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
8
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz