Home Kategorie Poruszające Codziennie ten zgorzkniały mężczyzna wyrzuca do śmieci nowe rzeczy. Jego sąsiedzi w końcu pojmują swoją pomyłkę.

Codziennie ten zgorzkniały mężczyzna wyrzuca do śmieci nowe rzeczy. Jego sąsiedzi w końcu pojmują swoją pomyłkę.

Sąsiedzi nie zawsze są mili i uprzejmi, jak to zazwyczaj widzimy na filmach. Tak naprawdę większość moich sąsiadów jest dość wścibskich, a do tego lubią sobie ponarzekać.

Często też zdaje się, że jakimś cudem wiedzą o mnie wszystko. Jeśli zdarzy mi się źle posortować śmieci, od razu ktoś piszę notatkę o tym, gdzie dokładnie co trzeba wyrzucać.

rzeczy1

Nawet jeśli Twoi sąsiedzi nie zawsze są mili, Ty powinieneś być miły dla nich. Szczególnie teraz. W końcu mamy grudzień, a święta już za pasem.

Jednym z przykładów, który pokazuje, jak powinni na co dzień traktować się sąsiedzi jest ta wspaniała reklama sklepu z Nowej Zelandii. Mimo iż jest to reklama ciężko było nam powstrzymać łzy.

rzeczy2

Pomysł na ten krótki klip opiera się na powiedzeniu, że nie powinno oceniać się książki po okładce. Wszystko zaczyna się od starszego pana, który bacznie przygląda się przez okno swoim sąsiadom. Zdaje się być zgorzkniały i poirytowany. Tak naprawdę ma jednak serce ze złota.

rzeczy3

Gdy sąsiadka denerwuje się na swojego syna, że ten stłukł czajnik do kawy, starszy pan kupuje nowy. Później stara się go nieco przybrudzić, aby wyglądał na zużyty, po czym udaje, że chce go wyrzucić. Robi to akurat w momencie, w którym sąsiadka przechodzi obok kosza na śmieci. Zamiast jednak go wyrzucić, pyta kobietę czy może by takiego nie chciała.

rzeczy4

Nieco później starszy pan widzi sąsiada, który stara się ochłodzić swoje nowo narodzone dziecko w upalny dzień. Mężczyzna kupuje wiatrak, łapie na niego pajęczyny i wychodzi z nim na dwór, aby „przypadkiem” natknąć się na świeżo upieczonego ojca.

Najlepszą częścią jest jednak koniec filmu. Starszy mężczyzna nie podejrzewa, że ktoś wie o jego sekretnych, dobrych uczynkach. Jednak tak naprawdę ktoś go przejrzał. Nie powiemy jednak kto…

Źródło: youtube.com

Rytuał Essence of Asia i więcej
Rytuał Essence of Asia i więcej
89,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pielegnujący rytuał Essence of Asia za 89,99 zł i więcej w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
9
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz