Home Kategorie Ludzie Mężczyzna zauważa, że coś rusza się w płomieniach. Na zbliżeniu widać, że podnosi małe, żywe stworzenie.

Mężczyzna zauważa, że coś rusza się w płomieniach. Na zbliżeniu widać, że podnosi małe, żywe stworzenie.

Kalifornię nawiedził potężny pożar, który zniszczył ogromne połacie lasu.

Pożar Thomas zmusił do ewakuacji 230,000 ludzi, gdyż ogień trawi tysiące domów. Burmistrz Los Angeles, Eric Garcetti ogłosił stan wyjątkowy. Pożar rozpoczął się w poniedziałek, ale dopiero w środę rozprzestrzenił się z dużą prędkością.

Władze ostrzegły mieszkańców niektórych terenów, aby w każdej chwili byli gotowi opuścić swoje domy. Całe to niebezpieczeństwo i chaos nie powstrzymały jednak anonimowego bohatera przed wejściem w płomienie, gdy zobaczył małe, zdezorientowane zwierzę. Wszystko to miało miejsce przy autostradzie Ventura Country.

Naoczny świadek nagrał całe zdarzenie. Obecnie film, co zrozumiałe, stał się mocno popularny w Internecie. 

Widać na nim, jak mężczyzna w krótkich spodenkach i luźnej bluzie stoi przy drodze. Nagle na poboczu dostrzega małe zwierzątko, które zdane jest tylko na siebie.

Mężczyzna nie mógł zostawić biednego, bezradnego stworzonka i skazać go na tak straszny los. Zatrzymał się, wszedł w płomienie i ryzykując swoje życie, uratował malca.

Na początku może wydawać się, że osoba, która nagrywała zajście, nie była pewna, co zamierza zrobić nasz bohater. Szybko jednak wszystko stało się jasne – chciał uratować biedne zwierze. Na filmie widać, że po chwili mu się to udaje. Łapie ocalone stworzenie, aby upewnić się, że nic mu się nie stało.

Źródło: facebook.com

Odchudzanie – lipoliza iniekcyjna
Odchudzanie – lipoliza iniekcyjna
119,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabieg lipolizy iniekcyjnej za 119 zł i więcej w Estetica - Gabinecie Kosmetyki i Dermatologii Estetycznej w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
9
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz