Home Kategorie Poruszające Skatował swoją 4-miesięczną córkę. Gdy Oliwka trafiła do szpitala, lekarze wiedzieli, że jest bardzo źle.

Skatował swoją 4-miesięczną córkę. Gdy Oliwka trafiła do szpitala, lekarze wiedzieli, że jest bardzo źle.

Zdarzenie to miało miejsce w październiku zeszłego roku. Wtedy też do szpitala w Bydgoszczy trafiła 4-miesięczna dziewczynka.

Lekarze byli zaniepokojeni obrażeniami jej głowy. Specjalista mówiąc o stanie Oliwki, stwierdził:

“Ciemię było napięte i wygórowane, co mogło świadczyć o wysokim ciśnieniu śródczaszkowym. Poza tym miała złamane obie kości ciemieniowe…”

O sprawie w trybie natychmiastowym poinformowano policję i prokuraturę. Rodzice starali się tłumaczyć. Winę zrzucali na starszą siostrę dziewczynki, która podobno uderzyła Oliwkę kubkiem. Śledczy nie uwierzyli w zeznania. O pobicie dziecka podejrzewano ojca.

Wtedy 23-letni Dariusz został zatrzymany i w końcu uznany za winnego. Kilka dni temu w Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy zapadł wyrok. Mężczyzna pójdzie do więzienia na 17 lat. Jest to kara za usiłowanie zabójstwa córki oraz stosowanie przemocy wobec żony i ich drugiego dziecka.

oliwka1Nie takiej kary domagał się jednak prokurator. Ten stwierdził, że oskarżony powinien pójść siedzieć na 25 lat. Wyrok, który zapadł w tej sprawie nie jest jeszcze prawomocny, co oznacza, że obie strony mają możliwość odwołania.

Nic nie przywróci zdrowia małej Oliwce. Dziewczynka do końca życia będzie wymagać specjalistycznej opieki.

Do 68% zniżki na: Zabieg na twarz w firmie HF Clinic
Do 68% zniżki na: Zabieg na twarz w firmie HF Clinic
48,00 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Do 68% zniżki na: Zabieg na twarz w firmie HF Clinic

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
16

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz