Home Kategorie Życie Popatrz na swoją lewą dłoń. Długość palców może powiedzieć sporo o Twoim charakterze.

Popatrz na swoją lewą dłoń. Długość palców może powiedzieć sporo o Twoim charakterze.

Naukowcy odkryli niezwykły związek pomiędzy charakterem, a długością palców w dłoni.

Ukryte są tam największe tajemnice naszej osobowości. Sekret tkwi w serdecznym palcu, gdyż pokazuje on ile testosteronu otrzymałeś, będąc w łonie matki. Jest to istotne, bo wpływa na Twoją osobowość.

Aby sprawdzić co mówi o Tobie dłoń, a dokładnie długość palca serdecznego, wyprostuj lewą dłoń i porównaj ją z poniższymi obrazkami. Dłoń A oznacza, że palec serdeczny jest dłuższy od wskazującego. Dłoń B – palec wskazujący jest dłuższy od serdecznego. Dłoń C – palec wskazujący i serdeczny są tej samej długości.

Typ A – palec serdeczny dłuższy od wskazującego

dlon1

Jesteś czarujący. Ludzie z takim układem dłoni dobrze wyglądają, są pełni uroku i idealnie dogadują się z innymi. Potrafią być też agresywni i skłonni do ryzykowania. Naukowcy odkryli też, że zarabiają więcej od swoich znajomych.

Typ B – palec serdeczny jest krótszy od wskazującego

dlon2

Taki układ posiadają osoby, które mają silną wiarę w siebie. Mogą mieć predyspozycje narcystyczne. Są naturalnymi liderami. Lubią przebywać w samotności i nienawidzą, gdy ktoś im przerywa. W miłości nie wykonują pierwszego kroku. Dodatkowo ich zmysły są często bardziej rozwinięte niż u innych.

Typ C – palec serdeczny i wskazujący są tej samej długości

dlon3

Ta grupa to ludzie, dla których najważniejsza jest miłość i pokój. Są dobrymi mediatorami i kochającymi, wiernymi partnerami. Często też są bardziej zrównoważeni od innych, a także bardziej spokojni i skryci. Są to osoby, które wolą słuchać, a nie mówić. Potrafią pocieszyć i docenić innych, gdy ktoś tego potrzebuje.

Kurs online: Opiekun w żłobku
Kurs online: Opiekun w żłobku
79,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Opiekun w żłobku z elementami animatora czasu wolnego z zaświadczeniem MEN za 79 zł z Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz