Home Kategorie Ludzie Żona pracująca za granicą, odkryła, że jej mąż wydał całe, ciężko zarobione przez nią pieniądze na swoją kochankę.

Żona pracująca za granicą, odkryła, że jej mąż wydał całe, ciężko zarobione przez nią pieniądze na swoją kochankę.

Praca za granicą to nie wybór, który każdy chciałby musieć podjąć.

Gdyby na Filipinach były miejsca pracy, które oferują taką płacę, jak te za granicą, wiele osób nie musiałoby wyjeżdżać.

oszcz1

Pozostawienie swojej rodziny to niełatwa decyzja, ale ponieważ chcesz im zapewnić, jak najlepsze życie, poświęcisz się i stracisz wiele lat kontaktu z nimi.

Gdy słyszy się historię o tym, że osoba pracująca za granicą została zdradzona przez swojego partnera jest to wkurzające, szczególnie, gdy pieniądze, które zarabia małżonek wiele kilometrów od domu idą na utrzymanie kochanki lub kochanka drugiej strony.

Alma zaczęła pracę w Bahrajnie w 2008 roku.

Pracowała tam 9 lat i zarobiła sporo pieniędzy, a oszczędności przelewała mężowi. Jak każdy pracujący za granicą na utrzymanie rodziny, tak i Alma regularnie co miesiąc wysyłała mężowi pieniądze. Miała również wgląd  do jego konta, aby wiedzieć ile pieniędzy udało się odłożyć do tej pory.

oszcz2

Niestety, pewnego dnia Alma otrzymała telefon od swojej córki, która prosiła ją o pieniądze, gdyż, jak twierdziła, nie dostała od niej nic przez ostatnie pół roku. Alma była w szoku, gdyż co miesiąc regularnie przelewała pieniądze na konto męża.

Zadzwoniła do niego, jednak on zaprzeczył.

Mijały dni i po kilku tygodniach zaniepokojony sąsiad poinformował Almę, że jej mąż ma romans z kobietą imieniem Juliet, która była jej wieloletnią przyjaciółką. To wyjaśniało dlaczego dzieci nie otrzymywały żadnych pieniędzy od przeszło pół roku. Jej mąż wydawał je na swoją kochankę.

oszcz3

Jednak koszmar Almy nie kończy się w tym miejscu. Odkryła, że wszystkie oszczędności, które znajdowały się na koncie męża zostały roztrwonione na drugą kobietę. Alma była tak zdruzgotana, że zaczęła przelewać pieniądze siostrze, aby to ona mogła zajmować się ich dystrybuowaniem.

Alma obecnie szuka porady, gdyż chciałaby rozstać się z mężem, jednak obawia się wychowywać dzieci samodzielnie.

Jak myślicie, czego potrzebuje teraz Alma? Czy powinna dać drugą szansę mężowi?

Źródło: urdailyjournal.com

Szczupłe ciało
Szczupłe ciało
129,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Liposukcja kawitacyjna: 3 zabiegi za 129,99 zł i więcej opcji w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz