Home Kategorie Ludzie Para adoptowała trójkę dzieci umierającej sąsiadki. Nikt nie spodziewał się tego, co zobaczyli po powrocie do domu.

Para adoptowała trójkę dzieci umierającej sąsiadki. Nikt nie spodziewał się tego, co zobaczyli po powrocie do domu.

Audrey, matka trójki dzieci od jakiegoś czasu czuła się słabo. Lekarz polecił jej udać się do szpitala na badania. Poprosiła swoich sąsiadów o opiekę nad jej dziećmi przez jedną noc.

Tisha, sąsiadka, matka piątki dzieci oczywiście zgodziła się. W ich domu nie było za dużo miejsca, jednak kobieta cieszyła się, że może pomóc.

Po długim oczekiwaniu, w końcu przyszły wyniki Audrey. Niestety, okazało się, że kobieta jest w drugiej fazie raka przełyku i żołądka. Nie było już dla niej ratunku.

ado1

Audrey wiedziała, że kończy jej się czas, ale była przygotowana na walkę. Chciała też mieć pewność, że z jej dziećmi będzie wszystko dobrze, gdy już umrze.

ado2

Audrey i Tisha nie były bliskimi przyjaciółkami . Zajęte pracą i w sumie ósemką dzieci, nie miały czasu, aby lepiej się poznać.

Jednak mimo to, Audrey postanowiła poprosić Tishę, aby stała się prawnym opiekunem jej dzieci. Kobieta i jej mąż, Kevin zgodzili się, mimo tego, że sami mieli już piątkę dzieci. Wiedzieli, że będzie to wyzwanie, ale postanowili przyjąć pod swój dach jeszcze trójkę.

Chcieli pomóc. Chcieli zrobić wszystko, aby pomóc dzieciom, które będą cierpieć po śmierci matki, której dni były już policzone.

Audrey myślała, że przeżyje nieco dłużej, jednak jej życie skończyło się szybciej, niż przewidywano.

Poniżej możecie obejrzeć wzruszające nagranie opowiadające tę historię w sposób, w jaki nie zrobią tego słowa. „FOX5 Surprise Squad” po usłyszeniu o bezinteresownym geście Tishy i Kevina postanowiło pomóc im i załamanym dzieciom.

Źródło: facebook.com

eKurs: Microsoft Office Master
eKurs: Microsoft Office Master
29,00 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: pakiet 15 kursów Microsoft Office z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
411
Ha ha
Ha ha
15
Wow
Wow
45
Smutny
Smutny
177
Zły
Zły
75

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz