Home Kategorie Niesamowite Popatrz na swoją dłoń i oceń długość małego palca. Powie o Tobie więcej, niż może się wydawać.

Popatrz na swoją dłoń i oceń długość małego palca. Powie o Tobie więcej, niż może się wydawać.

Każdy z nas jest inny. Mamy zarówno dobre cechy charakteru, jak i te złe. Mimo iż niektórym ciężko w to uwierzyć, okazuje się, że budowa naszego ciała odzwierciedla to, jacy jesteśmy.

Niedawne badania wykazały, że kształt naszych palców może wskazywać na pewne cechy u danej osoby. Sekret tkwi w długości palca serdecznego i małego. Istnieją trzy grupy dłoni: A, B i C. Sprawdź do której z nich należysz i co to oznacza. Przy okazji dowiesz się kilku ciekawych faktów.

dlon1

Typ A

dlon2

Ludzie z takim układem dłoni są niedostępni i nie lubią dzielić się swoimi uczuciami. Mają oni tendencję do przedstawiania siebie jako silniejszych i bardziej doświadczonych, niż są w rzeczywistości. Nienawidzą nieuczciwości, kłamstw i hipokryzji. Wydają się być wrażliwi na emocje innych. Nie są zbytnio tolerancyjni, dlatego też stają się aroganccy i ekscentryczni. Mimo to mają wielkie serca i lubią pomagać innym.

Typ B

dlon3

Ludzie z dłonią typu B są lojalni, oddani i poświęcają całą swoją uwagę osobom, które kochają. W głębi duszy są bardzo wrażliwi, ale robią wszystko, aby tego nie pokazywać. Boją się zranienia, mimo iż z reguły wyglądają na spokojnych i opanowanych. Wydawać by się mogło, że do pełni szczęścia nie potrzebują nikogo, jednak nic bardziej mylnego – marzą o posiadaniu bratniej duszy, jak nikt inny. Pamiętać należy, że nawet jeśli osoby te zostaną zranione, będą dusić to w sobie.

Typ C

dlon4

Ludzie typu C szybko zapominają o przeszłości, a szczególnie o sytuacjach, które je drażnią. Lubią stawać czoła nieznanemu. Szanują opinie innych ludzi, ale czasem wydają się być apodyktyczni z powodu swojego ego. Często jednak to oni pierwsi przepraszają. Osoby należące do tej grupy są zatem bardzo ostrożne i raczej nie lubią dzielić się z innymi swoimi uczuciami. Są proste i z reguły same radzą sobie z własnymi problemami. Chcą, aby ludzie im ufali i mogli na nich polegać. Doskonale wiedzą, czego chcą od życia. Mają poukładane priorytety i z łatwością odróżniają dobro od zła.

Wybielanie: śnieżnobiały uśmiech
Wybielanie: śnieżnobiały uśmiech
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybielanie zębów od 99,99 zł w Profesjonalnym Salonie Wybielania Zębów White & Beauty w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
24
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz