Home Kategorie Niesamowite Zaciśnij pięść i sprawdź, co Twoje dłonie mówią o Twojej ukrytej osobowości.

Zaciśnij pięść i sprawdź, co Twoje dłonie mówią o Twojej ukrytej osobowości.

Język ciała sporo mówi o naszej osobowości. Istnieją różne sposoby, aby za pomocą własnego ciała dowiedzieć się czegoś na swój temat. Przykładem może być wróżenie z dłoni.

Wiedzieliście jednak, że można powiedzieć wiele o czyimś charakterze po prostu patrząc na to, jak zaciska pięść?

Wszystko co musisz zrobić, to złożyć dłoń tak, jak robisz to normalnie, a następnie dobrze się jej przyjrzeć. Który z poniższych obrazków najlepiej pasuje do Ciebie?

dlonn1

#1. Palce obejmują kciuk

Jak postrzegają Cię inni:

Wszyscy kochają twój entuzjazm, kreatywność i inteligencję. Ludzie uważają, że jesteś ostrożny, a Twoje życie charakteryzuje spokój i harmonia.

Jaki jesteś naprawdę:

Starasz się nikogo nie ranić i jesteś dosyć cichą osobą. Kochasz spędzać czas ze znajomymi. Cenisz sobie lojalnych i szczerych ludzi.

Twoje życie uczuciowe:

Chcesz dobrze czuć się w związku. Jesteś empatyczny, więc czasami trwasz w związku tylko dlatego, że nie chcesz zranić drugiej osoby. Kiedy tylko możesz, unikasz dramatów i łatwo wybaczasz partnerowi.

dlonn2

#2. Kciuk ponad palcami

Jak postrzegają Cię inni:

Jesteś charyzmatyczny i utalentowany. Ludzie uwielbiają Twoją poczciwą naturę. Masz wysoką samoocenę, jesteś uważny i elastyczny.

Jaki jesteś naprawdę:

Raczej unikasz sytuacji, gdzie mógłbyś zranić innych. Rzadko podejmujesz ryzyko, ale masz spore wymagania. Ludzie kochają Cię i uwielbiają spędzać z tobą czas.

Twoje życie uczuciowe:

Rzadko przebaczasz jako pierwszy i starasz się nadrabiać stracony czas. Zamiast tego często rozpamiętujesz przeszłość. Ciężko Ci się w pełni otworzyć i boisz się zranienia.

dlonn3

#3. Kciuk przy palcu wskazującym

Jak widzą Cię inni:

Masz rozbudowaną wyobraźnię i lubisz rozważać różne scenariusze. Jesteś też hojny i przyjazny dla innych. Lubisz się śmiać, a wokół Ciebie z chęcią gromadzą się ludzie. Czasem bywasz uparty i niecierpliwy.

Jaki jesteś naprawdę:

Doceniasz szczerość i serdeczność. Jesteś opiekuńczy, zaś w życiu kierujesz się szacunkiem. Ludzie czasem starają się wykorzystać Twoją uprzejmość, jednak posiadasz szósty zmysł, który pomaga Ci ustalić, kto tak naprawdę jest Twoim przyjacielem.

Twoje życie uczuciowe:

Jeśli chodzi o miłość, jesteś dość wycofany. Najważniejsze dla Ciebie, to podążać za swoimi marzeniami i znaleźć osobę, która naprawdę będzie Cię kochać.

Nie wiemy, czy naprawdę to działa, ani czy opisy poparte są jakimiś badaniami, jednak u mnie osobiście praktycznie wszystko się sprawdziło.

dlonn4

A czy Twój opis pasuje do osobowości?

Piękny uśmiech
Piękny uśmiech
69,99 zł
Oferta zakończona!
Skaling, polerowanie, piaskowanie i więcej od 69,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz