Home Kategorie Ludzie Policja zatrzymała mężczyznę za przewożenie dziecka bez fotelika. Kierowca jest w szoku, gdy widzi, co jego żona trzyma w rękach.

Policja zatrzymała mężczyznę za przewożenie dziecka bez fotelika. Kierowca jest w szoku, gdy widzi, co jego żona trzyma w rękach.

Powiedzieć mężowi, że spodziewacie się dziecka to duża sprawa. Niektóre pary wspólnie robią testy ciążowe, a niektóre kobiety wolą zrobić swojej drugiej połówce niespodziankę.

Gdy Nikk Rock dowiedziała się, że jest w ciąży, w jej głowie pojawił się niezwykle kreatywny pomysł na to, w jaki sposób przekaże swojemu mężowi, że niedługo zostanie tatą. Poprosiła o pomoc policję…

Pewnego dnia, gdy jechała wraz z partnerem samochodem, nagle zobaczyła za sobą niebieskie światła policyjnego koguta.

fotel1

Po chwili jej mąż zorientował się, że światła skierowane są do niego, więc zjechał na pobocze i zatrzymał samochód. Gdy policjant zbliżał się, mężczyzna stał się nerwowy i zaczął bawić się przyciskami w radio.

Funkcjonariusz podszedł do samochodu i wtedy też mężczyzna zorientował się, że to przyjaciel rodziny.

fotel2

Gdy policjant wyjaśnił dlaczego postanowił go zatrzymać, mężczyzna mocno się zdziwił. Funkcjonariusz przypomniał mu, że przewożenie dzieci bez specjalnego fotelika jest niezgodne z prawem.

Jednak para nie miała na tylnym siedzeniu fotelika, bo nie mieli dziecka. Przynajmniej nie takiego, które można zobaczyć. Mąż Nikk starał się wyjaśnić policjantowi, że nie ma żadnego dziecka, ale ten nie dawał za wygraną.

fotel3

Mężczyzna zrozumiał, co się dzieje i wtedy spojrzał na ręce swojej żony. W dłoniach trzymała test ciążowy z pozytywnym wynikiem. Do samochodu wtedy podszedł inny policjant, trzymając w ręku pluszowego misia i zaczął składać gratulacje.

Poniżej możecie zobaczyć całą sytuację:

Źródło: youtube.com

eKurs: Specjalista ds. dietetyki
eKurs: Specjalista ds. dietetyki
99,00 zł
299,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Specjalista ds. dietetyki i planowania żywienia z MEN za 99 zł z P&M Management Group (zamiast 299 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
163
Ha ha
Ha ha
36
Wow
Wow
8
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz