Home Kategorie Porady Myjąc twarz wodą gazowaną, sprawisz, że cera będzie nieskazitelna. Prosta i tania metoda.
1.26K

Myjąc twarz wodą gazowaną, sprawisz, że cera będzie nieskazitelna. Prosta i tania metoda.

Szukasz dobrego i naturalnego sposobu, aby uzyskać nieskazitelną cerę? Sięgnij po wodę gazowaną.

Minerały zawarte w niej oraz fakt, że jest nasycona dwutlenkiem węgla sprawią, że Twoja skóra będzie odżywiona, zdrowsza, gładsza i piękniejsza.

woda1

Korzystanie z dobrodziejstw wody gazowanej do mycia twarzy zostało rozpowszechnione przez Japonki i Koreanki. To właśnie one cieszą się piękną i nieskazitelną cerą i młodym wyglądem.

woda2

Dlaczego woda gazowana tak dobrze wpływa na cerę? Dzięki właściwościom odmładzającym woda zwiększa elastyczność skóry i sprawia, że cera jest bardziej napięta. Ma ona też bardzo dobre właściwości oczyszczające.

Woda gazowana nasycona dwutlenkiem węgla działa, jak delikatny peeling, który usunie martwy naskórek i efektywnie oczyści pory, pozbywając się zanieczyszczeń i łoju.

Najważniejsze jednak jest to, że zawarte w niej składniki mineralne świetnie dotleniają i odżywiają komórki skóry. Za sprawą tej właściwości pozbędziesz się opuchlizny oraz wyrównasz koloryt skóry.

woda3

Jak myć twarz? Kuracja wodą gazowaną jest bardzo prosta. Wystarczy wymieszać wodę nasyconą dwutlenkiem węgla ze zwykłą wodą w proporcji 1:1, a następnie przemyć twarz otrzymaną mieszanką i zanurzyć twarz w misce. Wodę gazowaną możesz też stosować również jako tonik. Nasącz nią płatek kosmetyczny i przetrzyj nim twarz.

Metody tej nie należy stosować więcej niż dwa razy w tygodniu. Zbyt częste wykonywanie jej może powodować podrażnienia.

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
49,99 zł
Oferta zakończona!
Dzień Kobiet: Masaż klasyczny lub relaksacyjny od 49,99 zł w gabinecie Czas Relaksu w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz