Home Kategorie Ludzie „Najpiękniejsze bliźniaczki świata” urodziły się w 2010 roku. Zobacz, jak wyglądają teraz.
57.40K

„Najpiękniejsze bliźniaczki świata” urodziły się w 2010 roku. Zobacz, jak wyglądają teraz.

Wiadomość o ciąży jest zazwyczaj dobrą wiadomością dla przyszłych rodziców. Jeśli jeszcze dowiesz się, że spodziewacie się bliźniaków, oznacza to podwójne szczęście.

Leah Rose i Ava Marie urodziły się 7. lipca 2010 roku w Kalifornii. Nie minęło dużo czasu, gdy mama, Jaqi zaczęła dostrzegać, jak piękne są jej córki.

Zanim skończyły pół roku, otrzymały pierwszą propozycję pracy w modelingu. Jednak matka trójki dzieci zorientowała się, jak ciężko byłoby zajmować się trzema pociechami i dodatkowo zleceniami modelingowymi, więc odrzucała wszystkie oferty jakie napływały.

Gdy bliźniaczki skończyły 7 lat, Jaqi pomyślała, że jest to znak (7.7.2017). Wrzuciła zdjęcie swoich córek na instagrama, ale nie miała zielonego pojęcia, jak popularna stała się fotografia.

bliz1

Źródło: facebook.com

Z dnia na dzień dziewczynki stały się gwiazdami i wiele agencji chciało podpisywać z nimi kontrakty. Wtedy też siostry, które zawsze uwielbiały być w centrum uwagi bardzo chciały spróbować swoich sił jako modelki, a ich mama poparła ten pomysł.

Z każdym kolejnym dniem ich konto na Instagramie zyskiwało coraz więcej obserwujących.

bliz2

Źródło: facebook.com

Ludzie z całego świata podziwiali ich urodę, a niektórzy nawet określali je mianem „najpiękniejszych bliźniaczek na świecie”.

Prawie każdy agent z jakim kontaktowała się matka chciał spotkać dziewczynki. W ciągu zaledwie kilku miesięcy konto na Instagramie urosło z 15000 obserwujących aż do 150,000. Obecnie jest ich ponad 250,000.

bliz3

Źródło: facebook.com

Obecnie dziewczynki mają kontrakty z dwoma agencjami modelingowymi i nawet ich starszy brat ma własnego agenta.

Podpisały także kilka kontraktów dla różnych marek odzieżowych dla dzieci.

Teraz cała rodzina jest zaangażowana w ich karierę. Ich rodzice rzucili swoje dotychczasowe prace i podróżują z córkami w różne miejsca na świecie.

Oczywiście, dzieci nigdy nie powinny być zmuszane do pracy, ale dopóki czerpią z tego przyjemność nie widzimy żadnego problemu, aby zajmowały się modelingiem.

bliz4

Źródło: facebook.com

Mimo iż prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza, musimy przyznać, że Ava i Leah są naprawdę pięknymi dziewczynkami.

Bezoperacyjny lifting twarzy
Bezoperacyjny lifting twarzy
89,99 zł
300,00 zł
Oferta zakończona!
Bezoperacyjny lifting twarzy, szyi, dekoltu urządzeniem Futur-Tec od 89,99 zł w Body Secret & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
935
Ha ha
Ha ha
15
Wow
Wow
111
Smutny
Smutny
21
Zły
Zły
40

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz