Home Kategorie Porady Poznaj ten przepis na najlepsze domowe lekarstwo i pożegnaj się raz na zawsze z bólem gardła i zapalenie migdałków.

Poznaj ten przepis na najlepsze domowe lekarstwo i pożegnaj się raz na zawsze z bólem gardła i zapalenie migdałków.

Poznaj ten przepis na najlepsze domowe lekarstwo i pożegnaj się raz na zawsze z bólem gardła i zapalenie migdałków.

W czasie zimy oraz chłodnej jesieni nie jest trudno nabawić się bólu gardła, czy zapalenia migdałków. Okazuje się, że nie trzeba wcale stosować leków, by wyzdrowieć – wystarczy zastosować poniższy preparat.

Prezentujemy Wam najlepsze domowe lekarstwo na ból gardła i zapalenie migdałków – dolegliwości ustępują już po czterech godzinach!

Składniki:

  • łyżka stołowa koniaku
  • 200ml wody
  • 80g nasion kuminu

Przygotowanie:

Do gotującej się wody włóż nasiona i podtrzymuj wrzenie przez piętnaście minut. Po tym czasie zwartość naczynia powinna przypominać grubą warstwę osadu po kawie – należy ją odcedzić, dodać 50ml wody i gotować na wolnym ogniu przez kolejne trzy minuty. Następnie wyłącz palnik i dodaj do naczynia koniak.

Stosowanie:

Spożywaj jedną łyżkę stołową lekarstwa co trzydzieści minut, przez okres czterech godzin. Ból powinien zacząć ustępować już po dwóch godzinach od momentu zażycia pierwszej porcji. W przypadku zapalenia migdałków konieczne może być stosowanie preparatu przez dłuższy okres czasu.

Jeśli jesteś podatny na wspomniane w tekście przypadłości, koniecznie zaopatrz się w opisane lekarstwo za w czasu, by być gotowym działać od razu.

Źródło: alternativehealthuniverse.com

Day spa w 3 opcjach do wyboru
Day spa w 3 opcjach do wyboru
111,99 zł
180,00 zł
Oferta zakończona!
Dzień Kobiet: Pakiet relaksacyjny za 139,99 zł i więcej opcji w strefie Spa & Wellness w Hotelu Wisła 3* Premium

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz