Home Kategorie Jedzenie Firma Ferrero jest wściekła, że to zdjęcie trafiło do sieci. Zobacz je zanim zniknie z Internetu.
27.58K

Firma Ferrero jest wściekła, że to zdjęcie trafiło do sieci. Zobacz je zanim zniknie z Internetu.

Każde dziecko kocha smak kremu Nutella. Ten najsłynniejszy produkt firmy Ferrero znalazł się ostatnio w ogniu krytyki.

Najpierw pojawiły się doniesienia, że zawarty w nim olej palmowy może zwiększać ryzyko wystąpienia raka, a teraz do sieci trafiła grafika, która wywołała burzę. Nutella jest bardzo popularnym smarowidłem uwielbianym przez wszystkich łasuchów, jednak po obejrzeniu tego zdjęcia wiele osób zmniejszy spożywaną ilość.

fer1

Chodzi o składniki jakie znajdują się w kremie. Dokładnie ilość cukru, orzechów i tłuszczu. Okazuje się, że ponad połowa kremu to… cukier!

fer2

Oficjalnie Ferrero nie potwierdziło, ani nie zaprzeczyło czy grafika ta jest zgodna z prawdą, zasłaniając się tajemnicą procesu produkcji i składu produktu. Patrząc jednak na tabelę z wartościami odżywczymi, łatwo dojść do wniosku, że chyba jest w tym dużo prawdy.

Oczywiście, mała ilość tej słodkiej pyszności od czasu do czasu nie zaszkodzi. Warto jednak zastanowić się czy nie lepiej zastąpić puste kalorie dużo zdrowszymi warzywami i owocami.

fer3

Zabieg na twarz - złuszczający w Akademii Mesobelle
Zabieg na twarz - złuszczający w Akademii Mesobelle
64,00 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Do 68% zniżki na: Zabieg na twarz - złuszczający w firmie Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

Twoja reakcja?

Super
Super
162
Ha ha
Ha ha
190
Wow
Wow
126
Smutny
Smutny
166
Zły
Zły
413

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz