Home Kategorie Życie Jeśli ktoś zatrzyma się naprzeciwko Ciebie i zaświeci długie światła, miej się na baczności.
15.99K

Jeśli ktoś zatrzyma się naprzeciwko Ciebie i zaświeci długie światła, miej się na baczności.

Często informujemy Was i ostrzegamy o działaniach przestępców, których metody na okradzenie nas i zrobienie nam krzywdy są coraz bardziej kreatywne.

Nie od dzisiaj wiadomo, że przestępcy mogą zrobić praktycznie wszystko, aby okraść lub zaatakować niespodziewającą się niczego ofiarę. Na szczególną uwagę zasługuje metoda wymyślona przez kalifornijskich złodziei.

Przekonała się o tym na własnej skórze mieszkanka gór skandynawskich, która prawie została okradziona na parkingu przed supermarketem. Wtedy to naprzeciwko jej auta zaparkował inny samochód i włączył długie światła.

park1

Kobieta zorientowała się, że coś jest nie tak, więc od razu zamknęła swój pojazd i zaczęła odjeżdżać.

– „Usłyszała dwóch mężczyzn po obu stronach jej samochodu. Kiedy odjeżdżała, wciąż szarpali za klamki. Mieli zasłonięte twarze, a ubrani byli w bluzy z kapturami – tłumaczy znajomy przerażonej kobiety.

park2

Mark Bollinger, funkcjonariusz policji twierdzi, że wszystkie takie incydenty muszą być natychmiast opisywane w mediach społecznościowych i zgłaszane odpowiednim służbom.

– „Jeśli kiedykolwiek czujesz, że jesteś lub byłeś w niebezpiecznej sytuacji, nie myśl, że zawracasz nam głowę. Jesteśmy tutaj po to, żeby Ci pomóc.”

Zdarzenie to mogło się skończyć o wiele gorzej. To, że nikomu się nic nie stało, nie oznacza, że nie powinniśmy zgłaszać tego na policję – wręcz przeciwnie. Musimy mieć się na baczności, bo takich czy podobnych przypadków jest o wiele więcej.

Do 60% zniżki na Zabieg na twarz w Jobre Anna Gładykowska
Do 60% zniżki na Zabieg na twarz w Jobre Anna Gładykowska
99,99 zł
250,00 zł
Oferta zakończona!
Do 60% zniżki na Zabieg na twarz w Jobre Anna Gładykowska

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
9
Smutny
Smutny
18
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz