Home Kategorie Ludzie 23-latka myślała, że urodzi bliźniaki. Prawda wyszła na jaw przy kolejnym badaniu USG.

23-latka myślała, że urodzi bliźniaki. Prawda wyszła na jaw przy kolejnym badaniu USG.

Alexandra Kinova i jej narzeczony Antonio to para z Czech. Oboje mieli 23 lata, gdy dowiedzieli się, że za kilka miesięcy po raz kolejny zostaną rodzicami.

Mimo iż ich życie wywróciło się do góry nogami po usłyszeniu tej wiadomości, oboje byli szczęśliwi. Nie spodziewali się jednak, że na świat nie przyjdzie jedno, a dwoje dzieci…

Brzuch kobiety rósł w zastraszającym tempie, dlatego przyjęli tę informację bez większego zaskoczenia. Para od zawsze chciała mieć trójkę dzieci, a ich marzenie właśnie miało się spełnić.

usg1

Zadowoleni przyszli rodzice już zaczęli szykować rzeczy dla bliźniąt, gdy na kolejnej wizycie na jaw wyszło iż nie jest to jednak ciąża bliźniacza. USG wykazało coś całkowicie innego. Gdy lekarz prowadzący badanie, spojrzał na ekran, wstrzymał oddech!

usg2

Jego oczom ukazało się nie dwoje, nie troje, ani nawet nie czworo dzieci. Była ich aż piątka. Gdy odwrócił monitor, aby mama mogła to zobaczyć i zaczął wyliczać jej kolejne, malutkie ciałka, kobieta dosłownie się popłakała.

Gdy informacja dotarła do Alexandry, cieszyła się przez łzy. Z jednej strony była bardzo szczęśliwa, ale z drugiej obawiała się, jak ze wszystkim sobie poradzi.

Ze względu na ułożenie maluchów, lekarzom trudno było określić płeć dwójki dzieci, ale rodzicom to nie przeszkadzało. Liczyło się dla nich tylko to, że są zdrowe.

Na chwilę przed terminem za sprawą cesarskiego cięcia, na świat przyszła piątka zdrowych maluchów. Czterech chłopców (Deniel, Michael, Alex i Martin) i jedna dziewczynka (Terezka).

usg3

Mimo iż rodzice pięcioraczków przeżyli szok na wiadomości o mnogiej ciąży, dzisiaj maleństwa są dla nich całym światem.

usg4

Warto wspomnieć, że szansa na pięcioraczki wynosi 1:47,000,000, a szansa, że wszystkie przeżyją poród jest jeszcze mniejsza. Śmiało można więc stwierdzić, że to prawdziwy cud. Rodzicom gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego.

Polmed: Badania hormonalne i tarczycowe
Polmed: Badania hormonalne i tarczycowe
89,99 zł
Oferta zakończona!
Badania hormonalne od 89,99 zł - 300+ lokalizacji w ponad 180 miastach z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
974
Ha ha
Ha ha
24
Wow
Wow
155
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
24

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz