Home Kategorie Niesamowite Ciężarna Chihuahua miała potężny brzuch. Gdy doszło do porodu, na jaw wyszła zdumiewająca prawda.

Ciężarna Chihuahua miała potężny brzuch. Gdy doszło do porodu, na jaw wyszła zdumiewająca prawda.

Ciężarna Chihuahua miała potężny brzuch. Gdy doszło do porodu, na jaw wyszła zdumiewająca prawda.

Typowy miot u Chihuahua wynosi 5 szczeniąt. Ta suczka i jej urocze szczeniaki za nic miały statystyki…

W 2011 roku Dawn i Bill Slater mieli już bardzo dużą i szczęśliwą rodzinę. Należało do niej czterech dorosłych, jeden nastolatek, 7-tygodniowe niemowlę, jeden terier, dwa koty oraz trzy czworonogi Chihuahua.

chi1

Pewnego dnia Dawn i Bill dowiedzieli się, że Coco jest w ciąży. Weterynarz, który ją badał, stwierdził, ze suczki tej rasy zazwyczaj rodzą po pięć szczeniąt.

Przez całą ciążę Coco, wszyscy domownicy sądzili, że ilość szczeniaków będzie blisko górnej granicy. Wszystko przez pokaźny brzuch. Kiedy dzielna suczka zaczęła rodzić, na jaw wyszła zdumiewająca prawda.

chi2

Coco wydała na świat 5 malutkich piesków. Przy ostatnim z nich Dawn i Bill w końcu odetchnęli z ulgą, jednak nie na długo. Okazało się, że Coco wcale nie skończyła po piątym szczeniaku. Ani nawet po szóstym…

chi3

Wszyscy byli zdumieni i ciekawi czy to, aby na pewno ostatni szczeniaczek. W końcu na świecie pojawił się numer dziesięć. Coco urodziła aż 10 uroczych maluchów!

chi4

Ciekawe czy zatrzymali je wszystkie…

Piękna skóra - 2 lokalizacje
Piękna skóra -  2 lokalizacje
39,99 zł
Oferta zakończona!
Odmładzanie, oczyszczanie skóry lub leczenie trądziku i więcej od 39,99 zł w Miracle Med - 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
248
Ha ha
Ha ha
18
Wow
Wow
47
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz