Home Kategorie Ludzie W rzeczach swojej zmarłej żony odnalazł pewne zdjęcie. Gdy je zobaczył, był w szoku.

W rzeczach swojej zmarłej żony odnalazł pewne zdjęcie. Gdy je zobaczył, był w szoku.

John i jego żona zakochali się w sobie jeszcze w liceum. Wraz z końcem szkoły niestety się rozstali. 8 lat później stało się coś niezwykłego.

Los znów skrzyżował drogi tej dwójki, dzięki czemu wrócili do siebie. Jak oboje twierdzili, tak naprawdę nigdy nie przestali się kochać.

Gdy w końcu zaczęli planować ślub, jak grom z jasnego nieba spadła na nich straszna diagnoza – nowotwór. Choroba Michelle była już w zaawansowanym stadium. Postanowili więc przyspieszyć ślub cywilny. Pobrali się na kilka dni przed pierwszą operacją kobiety. Chcieli zostać małżeństwem, ale nie mieli pewności czy Michelle przeżyje operację.

Na szczęście udało się. Wtedy też John i jego żona zaczęli organizować ślub kościelny.

Niestety, kobieta zmarła dwa tygodnie przed planowanym terminem. John nie mógł pogodzić się ze śmiercią ukochanej. Postanowił uczcić jej pamięć, zakładając na Facebooku pewną stronę. Tam opisywał ich wspólne losy.

Opowiedział tam także o zdarzeniu, które może dać do myślenia każdemu z nas.

Kiedy pewnego dnia mężczyzna w końcu poczuł się na siłach, aby uporządkować rzeczy zmarłej żony, wziął do ręki jej telefon, a na nim znalazł pewne zdjęcie.

– „To moja żona. W swojej sukni ślubnej, Sukni, w której nigdy jej nie widziałem. Pobraliśmy się jedynie w urzędzie kilka dni przed jej pierwszą planowaną operacją. Zrobiliśmy to, aby jak najszybciej zostać małżeństwem, bo nie wiedzieliśmy, czy przeżyje.

Po tym, jak się udało, zaplanowaliśmy ślub kościelny, jednak nie mogliśmy go już wziąć… Michelle zmarła na 2 tygodnie przed planowaną datą.

Mam w sobie tyle żalu… Nie miałem okazji widzieć jej, jak wchodzi do kościoła… Jednak to zdjęcie również jakoś mnie pocieszyło. Wiem, że przynajmniej miała na sobie tę swoją wymarzoną, białą suknię. Zdążyła ją wybrać.

Wiem, że kiedy była w hospicjum rozmawiała z ludźmi o tym, jak będzie wyglądać nasz wspaniały ślub i jej wyśniona suknia ślubna. Jeszcze nie wiedziała, że to wszystko nie dojdzie do skutku. (…)

Gdy znalazłem to zdjęcie leżałem bez ruchu. Byłem zdruzgotany i szczęśliwy. Łzy spływały mi po policzkach…

Ona w tej sukience.

Chce żyć długo.

Chce wziąć kościelny ślub,

Chce mieć dzieci i wnuki. (…)

Niestety, życie nie zawsze wygląda tak, jakbyśmy tego chcieli. Dbajmy o naszych najbliższych, spędzajmy z nimi czas i doceniajmy to szczęście, póki jeszcze możemy.

Kurs online: Animator Czasu Wolnego
Kurs online: Animator Czasu Wolnego
69,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Animator Czasu Wolnego z certyfikatami za 69 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
77
Ha ha
Ha ha
13
Wow
Wow
25
Smutny
Smutny
915
Zły
Zły
39

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz