Home Kategorie Porady Dzięki tym naturalnym sposobom, moje piersi stały się jędrne jak nigdy dotąd. Obejdzie się bez bolesnych operacji.
21.46K

Dzięki tym naturalnym sposobom, moje piersi stały się jędrne jak nigdy dotąd. Obejdzie się bez bolesnych operacji.

Każda kobieta chciałaby mieć idealne, pięknie wyglądające piersi. Młodsze panie często nie muszą martwić się o atrakcyjność swojego biustu, ale z wiekiem zmienia się jego jędrność i elastyczność.

Oczywiście, wiek nie jest jedynym wyznacznikiem zmian. Można do nich zaliczyć także karmienie piersią, ciążę, palenie papierosów czy nadmierne spożywanie alkoholu. Czy można temu zapobiec? Można. Skoro istnieje przyczyna, musi również istnieć rozwiązanie problemu.

Poniżej znajdziesz 7 naturalnych sposobów, które pomogą przywrócić Twoim piersią idealną kondycję.

#1. Ćwiczenia

biust1

Piersi same w sobie nie są zbudowane z mięśni, ale nie oznacza to, że praca nad otaczającymi je mięśniami w tym przypadku nie pomoże. Pracuj nad mięśniami klatki piersiowej, a w niedługim czasie zobaczysz efekty.

#2. Ogórkowa maseczka

biust2

Będziesz potrzebować jednego ogórka, żółtka i masła. Zetrzyj ogórka, wymieszaj go z żółtkiem i masłem, a później nałóż mieszankę na piersi. Pozostaw ją na około 30 minut, a później spłucz.

#3. Masaż lodowy

biust3

Masaż lodowy jest bardzo skutecznym sposobem na przywrócenie swoim piersiom idealnego kształtu. Pamiętaj jednak, aby nie dawać swojemu biustowi dostępu do zimnych elementów, jak kostki lodu na dłużej niż minutę.

#4. Białko

biust4

Białka jajek nadają się także do ujędrniania piersi. Ubij białka i nałóż je na biust na około 30 minut, przepłucz, a różnicę zauważysz natychmiast.

#5. Aloes

biust5

Moc aloesu jest niesamowita. Rozprowadzaj żel z tego zioła na swoich piersiach co najmniej 5 razy w tygodniu, a już niedługo zobaczysz niezwykłe rezultaty.

#6. Oliwa z oliwek

biust6

Oliwa z oliwek jest pomocna z wielu względów. Poza tym, że jest pożywna, pomaga także ujędrniać piersi. Regularnie wykonywany, 15-minutowy masaż szybko da efekty.

#7. Kozieradka

biust7

Jeśli będziesz stosować ten zabieg co najmniej raz w tygodniu, efekt Cię zaskoczy. Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć starte kozieradki z wodą i wytworzyć z nich gęstą pastę. Gdy już to zrobisz, nanieś ją na piersi i pozostaw na 10 minut.

 

Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
99,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi z certyfikatami za 99 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
59
Ha ha
Ha ha
29
Wow
Wow
29
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz