Home Kategorie Ludzie Matka obserwuje córkę z trybun. W pewnym momencie młody mężczyzna przeskakuje przez ogrodzenie i biegnie w jej kierunku.

Matka obserwuje córkę z trybun. W pewnym momencie młody mężczyzna przeskakuje przez ogrodzenie i biegnie w jej kierunku.

Kiedy ktoś obcy robi coś dobrego dla nieznajomego, zawsze czuje się podniesiony na duchu.

Ta historia to najlepszy na to przykład. Poczułem radość i wróciła mi wiara w ludzkość.

Aby lepiej zrozumieć sytuację, musisz postawić się na miejscu dziecka i spojrzeć na świat z jego perspektywy. Wyobraź sobie, że masz 9 lat i będziesz brać udział w szkolnym przedstawieniu. Wystąpić mają także ojcowie wszystkich uczniów, jednak Twojego taty nie ma.

Taka sytuacja przydarzyła się Addie Rodriguez z Teksasu. Dziewczynka miała wystąpić ze swoim zespołem cheerleaderek w szkole. Jej ojciec jest żołnierzem i ze względu na obowiązki często nie może być obecny na występach córki.

trybuny1

Rozłąka z ojcem na długie okresy jest ciężka dla dziewczynki, ale Addie wie, że jej ojciec ma obowiązki, które są bardzo ważne.

Mimo wszystko, gdy zbliżał się występ, było jej coraz ciężej. W ramach planowanego układu ojcowie mieli w pewnym momencie podnosić swoje córki na ramiona.

Ojciec dziewczynki był jednak wtedy na misji i nie mógł wziąć udziału w występie.

trybuny2

Całą sytuację z widowni obserwował pewien mężczyzna. Nie znał wcześniej Addie. Poczuł jednak, że to niesprawiedliwe i smutne, że dziewczynka musi stać sama podczas występu, gdy wszystkim innym osobom towarzyszyli ojcowie. Wiedział, że musi zadziałać. Mężczyzna nie zważając na nic, przeskoczył przez siatkę i pospieszył prosto do samotnie stojącej Addie.

trybuny3

Zapytał ją o zgodę i wziął na barana, aby nie musiała być sama. Addie nie musiała czuć się samotna – nieznajomy bohater uratował dzień.

Poniżej możesz obejrzeć wywiad z Addie, jej mamą i nieznajomym.

Źródło: youtube.com

Kawiorowy rytuał spa
Kawiorowy rytuał spa
89,99 zł
Oferta zakończona!
Kawiorowy rytuał spa (89,99 zł) z zabiegiem na dłonie (109,99 zł) i więcej w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
24
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz