Home Kategorie Ludzie Lew i dziecko występują razem w programie telewizyjnym. Wtedy dzieje się coś, co nie miało prawa się zdarzyć.

Lew i dziecko występują razem w programie telewizyjnym. Wtedy dzieje się coś, co nie miało prawa się zdarzyć.

Programy na żywo są najbardziej interesujące, gdyż nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć. Element zaskoczenia jest właśnie tym czynnikiem, który przyciąga wielu widzów.

Nawet pomimo świetnego scenariusza, czasami dzieją się rzeczy, których nikt nie przewidział. Zazwyczaj jest to sytuacja zabawna, ale czasem wydarzenia przybierają bardzo zły obrót.

lew`1

W filmie i telewizji, a zwłaszcza w programach na żywo są dwie grupy, z którym bardzo ciężko współpracować. Są to dzieci i zwierzęta. Trudność polega na tym, że szybko się nudzą, płaczą, nie słuchają a przede wszystkim potrafią zachować się w sposób nieprzewidywalny.

Na nagraniu poniżej widzimy treserkę z młodym lwem. Niezależnie od tego, jak łagodny, delikatny i dobrze ułożony jest lew, trzeba traktować go z respektem i uważać na niego, gdyż nadal są to tylko dzikie zwierzęta.

Obok treserki siedzi matka z małym dzieckiem. Od samego początku sytuacja prosiła się o kłopoty.

lew2

Na początku wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale w pewnym momencie dziewczynka zaczyna płakać. Odgłos ten zainteresował lwa i w mgnieniu oka przepuścił on atak na dziecko.

Ci którzy napisali scenariusz i stwierdzili, że będzie to świetny pomysł, nie powinny pracować w telewizji.

Poniżej możecie zobaczyć całą sytuację na własne oczy:

Źródło: youtube.com

Kawiorowy rytuał spa
Kawiorowy rytuał spa
89,99 zł
Oferta zakończona!
Kawiorowy rytuał spa (89,99 zł) z zabiegiem na dłonie (109,99 zł) i więcej w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
9
Smutny
Smutny
17
Zły
Zły
195

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz