Home Kategorie Porady Zamiast męczyć się i szorować piekarnik, zostaw w nim miskę z sodą i octem. Nie uwierzysz co się stanie po 45 minutach

Zamiast męczyć się i szorować piekarnik, zostaw w nim miskę z sodą i octem. Nie uwierzysz co się stanie po 45 minutach

Szorowanie piekarnika to niezbyt przyjemna czynność. Zaschnięty i zapieczony tłuszcz nie schodzi łatwo. Istnieje jednak prosty sposób, który pozwoli szybko rozwiązać ten problem.

Na rynku znajdziesz mnóstwo specyfików, których producenci obiecują, że brud zejdzie w kilka sekund, a Ty nie będziesz musiał szorować. Niestety, nie wszystkie są skuteczne. Istnieje jednak bardzo prosty sposób, aby Twój piekarnik był czysty i lśniący.

Ze składników, które znajdziesz w kuchni możesz stworzyć skuteczną miksturę do czyszczenia. Wszystko, czego Ci potrzeba to:

  • soda oczyszczona
  • ocet
  • woda

Wymieszaj wszystko ze sobą w podobnych proporcjach. Powinno być tam jednak odrobinę mniej wody niż octu. Namocz gąbkę w mieszance, a później namocz brud znajdujący się na drzwiach piekarnika.

Teraz zostaw miskę w nagrzanym do 100 stopni piekarniku na 45 minut. Po tym czasie wystarczy delikatnie przetrzeć piekarnik gąbką.

Zobaczcie sami. Efekt jest niesamowity:

Źródło: youtube.com

Bezoperacyjny lifting twarzy
Bezoperacyjny lifting twarzy
89,99 zł
300,00 zł
Oferta zakończona!
Bezoperacyjny lifting twarzy, szyi, dekoltu urządzeniem Futur-Tec od 89,99 zł w Body Secret & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
232
Ha ha
Ha ha
18
Wow
Wow
80
Smutny
Smutny
15
Zły
Zły
33

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz