Home Kategorie Zwierzęta Nikt nie miał pojęcia co ta kobieta chowa pod sukienką. Na szczęście wyczuł to pies i zorientował się, że coś jest bardzo nie tak.

Nikt nie miał pojęcia co ta kobieta chowa pod sukienką. Na szczęście wyczuł to pies i zorientował się, że coś jest bardzo nie tak.

Często, gdy psy zaczynają się zachowywać dziwnie, jest tego powód. Istnieją także dowody i teorie na to, że psy potrafią wyczuć, gdy coś jest nie w porządku.

Ta historia jest idealnym przykładem. W trakcie ślubu w Nigerii nikt ze zgromadzonych nie sądził, że coś może być nie tak.  Poza jednym psem, który okazał się być bohaterem.

slub1

Zeszłej wiosny spora grupa gości zabrała się na ślub w Belbelo w Nigerii. Większość z nich to mieszkańcy wioski gdzie odbywała się uroczystość. Nikt nie miał jednak pojęcia, że ich życia są zagrożone.

W środku ceremonii młoda kobieta podeszła do tłumu. Miała ukrytą pod sukienką bombę i planowała ją zdetonować.

slub2

Jednak jeden pies, który najprawdopodobniej należał do któregoś z gości, wyczuł że coś jest nie w porządku. Czworonóg podbiegł do kobiety i zaatakował ją.

– „Pies zatrzymał nastoletnią dziewczynę, która planowała zdetonować przyczepioną do ciała bombę własnej roboty” – mówi rzecznik policji Victor Isuku.

Zamiast tragicznego w skutkach wybuchu wśród zgromadzonych gości, bomba została zdetonowana z dala od tłumu. Zarówno kobieta, jak i pies zginęli, ale dzięki działaniu czworonożnego bohatera nikt z gości nie ucierpiał. Pies został okrzyknięty bohaterem, a mieszkańcy wioski będą mu wdzięczni do końca życia za poświęcenie.

Psy to najlepsi przyjaciele człowieka, a ta historia jest idealnym tego potwierdzeniem.

Do 26% zniżki na: Pakiet zabiegów wyszczuplających
Do 26% zniżki na: Pakiet zabiegów wyszczuplających
67,00 zł
90,00 zł
Oferta zakończona!
Do 26% zniżki na: Pakiet zabiegów wyszczuplających w FABRYKA ENDORFINY Studio relaksu i modelowania sylwetki

Twoja reakcja?

Super
Super
128
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
38
Smutny
Smutny
282
Zły
Zły
35

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz