Home Kategorie Sport Dzięki temu 12-minutowemu treningowi spalisz tłuszcz i wyrzeźbisz piękne uda we własnym domu.
2.34K

Dzięki temu 12-minutowemu treningowi spalisz tłuszcz i wyrzeźbisz piękne uda we własnym domu.

Najtrudniejszym miejscem do wytrenowania dla kobiet są okolice bioder i ud. Wydaje się, że nieważne co robisz, te obszary nie mają zamiaru współpracować.

Aby jednak osiągnąć coś w tej kwestii, proponujemy tę 12-minutową sekwencję, którą spokojnie możesz dodać do swojego domowego planu treningowego.

tr1

#1. Przysiady: zejdź do przysiadu z nogami nieco szerzej niż zwykle. Podnoś się na palcach stopy, przesuwając biodra w dół i w górę.

#2. Wykroki bokiem: jedną nogę wystaw prosto na bok, a w drugiej zacznij zginać kolana, jakbyś chciała zrobić przysiad. Przytrzymaj 30 sekund na każdą stronę.

#3. Przysiad i wykop: zrób przysiad z szeroko rozstawionymi nogami i wykonaj wykop na bok, aby noga osiągnęła poziom bioder.

tr2

#4. Łyżwiarz: udawaj, że jesteś łyżwiarką i przeskakuj z boku na bok przekładając przeciwną nogę za drugą w momencie skoku (skacz w prawo, ale ustaw lewą nogę za prawą).

#5. Krążenia nóg: połóż się w komfortowej i stabilnej pozycji na boku i lekko podnieś nogę, zakreślając nią okręgi w powietrzu. Wykonaj w obydwu kierunkach, dla obu nóg.

#6. Zewnętrzne unoszenie nóg: wykonaj deskę boczną, lub po prostu połóż się na boku i podnieś nogę do góry, utrzymując ją jak najbardziej prostą. Powtórz na drugą stronę.

tr3

#7. Hydranty: zacznij na czworaka. Jedno kolano trzymaj na ziemi, podczas gdy unosisz drugie na bok. Nie kładź ćwiczącej nogi dopóki nie skończysz wszystkich powtórzeń. Zrób to samo na drugą stronę.

tr4

#8. Hydranty z wykopami: zacznij w takiej samej pozycji, jak wyżej, ale tym razem wyprostuj ćwiczącą nogę tak, jakbyś chciała kopnąć.

Dzięki temu prostemu, 12-minutowemu treningowi w połączeniu ze zdrową dietą, dobrym nawodnieniem i innymi aktywnościami fizycznymi szybko osiągniesz swoje cele.

tr5Źródło: betterme.guru

Orientalne pakiety day spa
Orientalne pakiety day spa
127,99 zł
350,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiet day spa Orient z masażem, maską i więcej od 159,99 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz