Home Kategorie Poruszające Dziewczyna została zgwałcona przez 4 chłopaków. 2 lata później jej matka odkryła coś przerażającego.

Dziewczyna została zgwałcona przez 4 chłopaków. 2 lata później jej matka odkryła coś przerażającego.

Do tej sytuacji nie powinno w ogóle dojść. To społeczeństwo odpowiedzialne jest za zmarnowanie życia nastoletniej Rehtaeh Parsons z Darthmouth w Kanadzie.

W 2011 roku, wtedy 15-letnia Rehtaeh wybrała się na imprezę do domu koleżanki. Tam została zgwałcona przez czterech kolegów z klasy, którzy dodatkowo robili jej zdjęcia i następnego dnia udostępnili je wszystkim w szkole.

Nie trzeba chyba pisać, jak czuła się dziewczyna, która została publicznie upokorzona, a wcześniej zgwałcona. Rehtaeh powiedziała o zajściu jedynie swojej mamie (na zdjęciu poniżej). Kobieta od razu pojechała na policję, ale nie doczekała się sprawiedliwości.

gwalt1

Ani policjanci, ani lekarze nie wykazali specjalnego zainteresowania sprawą. Sam fakt, że nikomu nie chciało się przesłuchiwać grupy chłopaków, którzy dokonali gwałtu jest bulwersujący. Po szkole krążyły zdjęcia dziewczyny, ale według policji nie było żadnych dowodów przestępstwa, więc sprawę zamknięto.

Zrozpaczona i upokorzona nastolatka przestała wychodzić z domu. Uśmiechała się jedynie, gdy opiekowała się swoją młodszą siostrą. Straciła wszystkich przyjaciół, którzy nie opowiedzieli się po jej stronie. Bała się nawet wychodzić na ulicę.

gwalt2

Rok po traumatycznych przeżyciach, które zniszczyły jej życie, Rehtaeh wciąż była atakowana przez Internet. Obcy chłopcy z byłej już szkoły przesyłali jej wiadomości z pytaniem, czy ma ochotę na seks także z nimi. Dziewczyna czuła się osaczona i pozostawiona sama sobie. 3.marca 2013 roku Rehtaeh napisała na Facebooku:

– “Ostatecznie, nie pamiętamy słów naszych wrogów, ale ciszę ze strony naszych przyjaciół”.

gwalt3

Siedemnaście miesięcy po gwałcie nastolatka powiesiła się w łazience. Kiedy jej matka wróciła do domu, było już za późno. Dziewczyna doznała tak poważnych obrażeń mózgu, że kilka dni później lekarze w porozumieniu z rodziną odłączyli ją od aparatury podtrzymującej życie.

gwalt4

Ojciec zmarłej dziewczyny powiedział dobitnie:

– “Moja córka umarła z rozczarowania, była prześladowana aż do samej śmierci. Ani szkoła, ani policja nie zrobili zupełnie nic, by jej pomóc”.

gwalt5

Nie możemy pozwolić, aby więcej dziewczyn przechodziło przez takie piekło. To nie do pomyślenia, ze gwałcicieli nie spotkała zasłużona kara. To niesprawiedliwe, że popełniła samobójstwo, bo nikt nie chciał jej pomóc…

gwalt6

Źródło: facebook.com

Zooland: bilety do minizoo
Zooland: bilety do minizoo
9,99 zł
12,00 zł
3 dni
do końca oferty!
Bilet ulgowy (9,99 zł) lub normalny (11,99 zł) do Zooland Białystok

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
160
Zły
Zły
133

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz