Home Kategorie Zwierzęta Zabicie niedźwiedzia w stanie hibernacji albo niedźwiedzicy z młodymi? Teraz w USA można wszystko…

Zabicie niedźwiedzia w stanie hibernacji albo niedźwiedzicy z młodymi? Teraz w USA można wszystko…

W Stanach Zjednoczonych doszło do szokującej zmiany. Senat większością głosów odrzucił ustawę zabraniającą polowania na dzikie zwierzęta w stanie hibernacji.

Za były 52 głosy, przeciw 47. Skutki tej decyzji mogą być katastrofalne. Poprzedni prezydent, Barack Obama zabronił m.in. strzelania do ginących gatunków, do matek z młodymi i zwierząt w stanie hibernacji. Niestety, teraz wszystko się zmieniło, a efekty już widać.

mis1

Źródło: facebook.com

Oto jeden z kłusowników dumnie pozuje z zabitym przez siebie niedźwiedziem. Nie rozumiemy jego poczucia dumy – dla nas jest mordercą, który nie musi się specjalnie wysilać, by zrobić zwierzęciu krzywdę. Zgodnie z nową ustawą, ludzie mogą zastawiać pułapki na głodne zwierzęta szukające jedzenia, strzelać z powietrza i z bliskiej odległości (w tym do śpiących zwierząt z młodymi).

mis2

Źródło: facebook.com

Miłośnicy zwierząt już piszą petycję w sprawie przywrócenia poprzedniej uchwały. To, co uchwalił teraz senat jest zwykłym barbarzyństwem.

mis3

Źródło: facebook.com

Okulary i soczewki do-85%
Okulary i soczewki do-85%
39,00 zł
149,00 zł
Oferta zakończona!
Soczewki (39 zł) lub 49 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na okulary i więcej w Soczewki24.pl – 22 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
15

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz