Home Kategorie Porady 7 genialnych funkcji, które ma Twój telefon. Aż 90% ludzi o tym nie wie.
28.09K

7 genialnych funkcji, które ma Twój telefon. Aż 90% ludzi o tym nie wie.

Każdy z nas ma smartfon. Te urządzenia bardzo ułatwiły nam życie i zastąpiły wiele innych przedmiotów. Obecnie ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie bez nich.

Wątpimy też, że w najbliższym czasie cokolwiek zastąpi nasze telefony. Nie zawsze jednak w pełni wykorzystujemy ich potencjał. Smartfony mają wiele ukrytych możliwości i mogą stać się jeszcze użyteczniejsze. Zobaczcie sami.

#1. Kontroluj telefon przez komputer

tel1

Zapomniałeś ładowarki, a musisz pilnie wysłać wiadomość? Mightytext rozwiąże ten problem. Wystarczy, że zsynchronizujesz telefon z komputerem, a wszystkie wiadomości będą dostępne na ekranie.

#2. Kontroluj telefon bez dotykania

tel2

Sterowanie telefonem przy pomocy gestów może być przydatne w wielu sytuacjach. Odbieranie telefonu czy słuchanie muzyki w trakcie gotowania nie będzie wymagało ciągłego mycia rąk. Wystarczy pobrać WaveControl i korzystać ze smartfon nawet, gdy mamy zajęte ręce.

#3. Zadbaj o bezpieczeństwo

tel3

Samotny powrót do domu wieczorami może sprawiać, że czujemy się niepewnie. Ta aplikacja pomoże uspokoić nerwy. W razie potrzeby wyśle wiadomość SOS do wybranych kontaktów, nagra film z dźwiękiem oraz namierzy naszą pozycję. Nawet jeśli randka nie pójdzie tak, jak zakładałeś, możesz uruchomić opcję udawanego połączenia.

#4. Prowadź bezpiecznie samochód

tel4

Jeśli często prowadzisz samochód po zmroku, lepiej, by oczy stale skierowane były na drogę. Ciągłe spoglądanie na wyświetlacz GPS może być męczące, dlatego warto zaopatrzyć smartfona w HUDWAY. Wystarczy uruchomić aplikację i położyć na desce rozdzielczej. Projekcja na przedniej szybie pokaże prędkość i kierunek jazdy bez konieczności spoglądania w inne strony.

#5. Zorganizuj się

tel5

Szukasz restauracji lub idealnego miejsca naradkę? Decision Crafting pomoże Ci podjąć decyzję. Od najlepszej restauracji po odległość do lokalu. Aplikacja ta uwzględnia także środki transportu. Wprowadź dane i podejmij decyzję znacznie szybciej.

#6. Sprawdź stan baterii

tel6

Jeśli nie jesteś przekonany co do żywotności baterii w pilocie, a nie spieszysz się do sklepu, telefon także okaże się pomocny. Wystarczy, że włączysz aparat, skierujesz go na pilota i naciśniesz jakikolwiek guzik. Jeżeli na wyświetlaczu zobaczysz czerwone lub różowe światełko, pilot jeszcze działa, ale baterie są na wyczerpaniu.

#7. Zmierz odległość

tel7

Mało kto nosi przy sobie przyrządy pomiarowe, a często zdarza się, że musimy coś zmierzyć. Dzięki aplikacji SizeUp z łatwością zrobisz to przy pomocy smartfona. Wystarczy skierować aparat na obiekt, a urządzenie poda Ci przybliżone wymiary.

Romantyczne spa dla dwojga
Romantyczne spa dla dwojga
143,20 zł
179,00 zł
Oferta zakończona!
Romantyczne pakiety spa dla dwojga od 179 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
109
Ha ha
Ha ha
40
Wow
Wow
28
Smutny
Smutny
24
Zły
Zły
33

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz