Home Kategorie Zdrowie Zrobili zdjęcie swojemu synkowi. Wieczorem mama zauważyła, że cos jest nie tak z jego oczami.

Zrobili zdjęcie swojemu synkowi. Wieczorem mama zauważyła, że cos jest nie tak z jego oczami.

Każdy rodzic robi mnóstwo zdjęć swoim pociechom, aby mieć pamiątkę z pierwszych chwil ich życia, a także z okresu dorastania.

Duma rozpiera, gdy pokazujemy nasze maleństwo znajomym. Niestety, nie każdy rodzic pamięta o jednej bardzo ważnej rzeczy: trzeba być bardzo ostrożnym podczas robienia zdjęć noworodkom. Okazuje się, że lampa błyskowa jest dla nich szczególnie niebezpieczna.

Dramat przeżyli rodzice 3-miesięcznego chłopca. Robili mu zdjęcia z bardzo bliskiej odległości, a lampa błyskowa świeciła dziecku prosto w twarz. Wieczorem mama zauważyła, że coś złego dzieje się z oczami jej dziecka.

zdj1

Natychmiast zabrała go do lekarza, który wydał diagnozę: lampa błyskowa uszkodziła część oka, która znajduje się z tyłu, w centralnej części siatkówki. Ta część oka rozwija się w pełni dopiero, gdy dziecko ma cztery lata. U niemowlaka uszkodzenie plamki żółtej jest bardzo niebezpieczne. Chłopiec stracił wzrok w lewym oku. Wszystko to przez zrobienie z pozoru niewinnego zdjęcia.

zdj2

Niech ta historia będzie przestrogą dla innych rodziców. Miło jest mieć pamiątkę z okresu niemowlęcego naszego dziecka, ale na pewno nie kosztem jego zdrowia.

Bezoperacyjny lifting twarzy
Bezoperacyjny lifting twarzy
89,99 zł
300,00 zł
Oferta zakończona!
Bezoperacyjny lifting twarzy, szyi, dekoltu urządzeniem Futur-Tec od 89,99 zł w Body Secret & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
88
Zły
Zły
21

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz