Home Kategorie Sport W 21 dni wyrzeźbisz swój brzuch dzięki wyzwaniu deski. Niezwykłe efekty w krótkim czasie.
12.53K

W 21 dni wyrzeźbisz swój brzuch dzięki wyzwaniu deski. Niezwykłe efekty w krótkim czasie.

Wyzwanie deski to łatwy sposób, aby brzuch stał się płaski w ciągu zaledwie 3 tygodni. Wszystko, co trzeba zrobić, to podjąć wyzwanie, a trzy tygodnie później obserwować rezultaty.

plank1

Źródło: pinterest.com

Sześciopak to coś, o czym marzy wiele osób. Jednak czasami ciężko zmusić się do działania. Gdy zdecydujemy się pracować nad tą partią ciała, zwykle uważamy, że brzuszki są najlepszym rozwiązaniem.

Nie zawsze jednak mamy rację. Niektóre statyczne ćwiczenia, jak wspomniana „deska” mogą być o wiele bardziej skuteczne podczas pracy nad mięśniami brzucha.

Może wydawać się, że deska jest prostym ćwiczeniem, ale uwierz, że sprawi iż będziesz zmęczony bardziej niż po 100 brzuszkach wykonywanych codziennie. Deska doskonale działa nie tylko na mięśnie głębokie brzucha, ale także wzmacnia górne partie ciała. Gdy spróbujesz, zobaczysz, że ćwiczenie to powoduje intensywne napięcie mięśni i zapewnia świetne efekty w krótkim czasie.

plank2

Wyzwanie deski trwa 21 dni i składa się z różnych zestawów ćwiczeń na każdy tydzień.

Tydzień pierwszy

W pierwszym tygodniu będziesz musiał utrzymać swoje ciało w przedstawionej pozycji przez 30 sekund każdego dnia. Gdy zaczniesz, w miarę upływu czasu możesz czuć potrzebę wydłużenia tego czasu. W takiej sytuacji zwiększ go do 60 sekund.

Tydzień drugi

W drugim tygodniu wyzwania dołóż sobie odrobinę wysiłku. Czas zwiększa się o 30 sekund. Jeżeli w pierwszym tygodniu wynosił on podstawowe 30 sekund to teraz ćwiczenie powinno trwać całą minutę. Jeżeli natomiast byłeś wobec siebie bardziej wymagający podczas pierwszych 7 dni treningu, teraz czas wynosi całe 90 sekund!

Tydzień trzeci

W tym ostatnim tygodniu dodajesz 60 sekund do czasu wykonywania deski, co daje 120 lub 150 sekund wyzwania każdego dnia.

Pamiętaj, że musisz być wytrwały, zmotywowany i wykonywać te ćwiczenia każdego dnia bez przerwy, jeśli chcesz osiągnąć swoje cele. Jeżeli poczujesz, że tracisz zapał, pomyśl o tym, jak dobrze będzie wyglądać Twój brzuch już za kilka tygodni. Uważaj, bo to ćwiczenie uzależnia. Powodzenia.

Okulary korekcyjne
Okulary korekcyjne
19,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Okulary korekcyjne: 19,99 zł za groupon zniżkowy wart 120 zł i więcej opcji w AndyOptic

Twoja reakcja?

Super
Super
25
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz