Home Kategorie Porady Twoja rana przestanie krwawić w kilka sekund, jeśli posypiesz ją tą przyprawą.
3.36K

Twoja rana przestanie krwawić w kilka sekund, jeśli posypiesz ją tą przyprawą.

Jeśli wychowujesz dzieci, które lubią walczyć między sobą, zawsze powinieneś być przygotowanym na poważne urazy.

Okazuje się, że jeśli zastosujesz pieprz Cayenne w dużej ilości na otwartą ranę, przestanie ona krwawić. Ten sposób działa nawet na głębokie skaleczenia!

rana1

W jaki sposób to działa?

Pieprz Cayenne w większości przypadków zatrzymuje krwawienie w mniej niż 1 minutę. Powodem jest to, że reaguje z ciałem i wyrównuje ciśnienie krwi, co oznacza, że w okolicy rany nie będzie koncentrować się dodatkowe ciśnienie, a w efekcie krew szybciej skrzepnie.

rana2

Pieprz Cayenne reguluje ciśnienie, dzięki czemu krew łatwiej krzepnie. Aby zatrzymać krwawienie, może być stosowany miejscowo lub przyjmowany doustnie. Należy pamiętać jednak, że poważne urazy muszą zostać opatrzone przez profesjonalistów.

Oto wytyczne dotyczące doustnego spożywania pieprzu Cayenne, które opisał dr John Christopher w książce School of Natural Healing:

– „Weź jedną łyżeczkę pieprzu cayenne i dodaj go do szklanki ciepłej wody. Następnie wypij ją licząc do dziesięciu, a krwawienie się skończy. Niezależnie od tego, czy krwawienie jest wewnętrzne czy zewnętrzne, łyżeczka tego cudu podawana doustnie w szklance gorącej wody, szybko zatrzyma krwawienie.

Pieprz Cayenne zapobiega także powstawaniu infekcji, a to przez swoje właściwości antybakteryjne, które idealnie sprawdzają się w zwalczaniu wszelkich drobnoustrojów atakujących nasz organizm.

Źródło: davidwolfe.com

Wybrane masaże dla 1-2 osób
Wybrane masaże dla 1-2 osób
55,99 zł
100,00 zł
Oferta zakończona!
30-minutowy masaż klasyczny lub relaksacyjny za 59,99 zł i więcej w JUGI - Kosmetologia & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
9
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz