Home Kategorie Ludzie Para spodziewała się zwykłej ciąży. Po badaniu USG przyszła matka nie była w stanie uwierzyć w słowa lekarza.

Para spodziewała się zwykłej ciąży. Po badaniu USG przyszła matka nie była w stanie uwierzyć w słowa lekarza.

Rodzicielstwo jest jednym z najpiękniejszych cudów, jaki może spotkać nas w życiu. To nowe życie, które tworzymy, o które dbamy i któremu okazujemy tyle miłości ile możemy.

Phillip i Kylie mieli już jedną córkę. Ich największym marzeniem było jednak posiadanie bliźniaków. Kiedy Kylie zaszła w ciążę, udała się na badanie USG. Nigdy nie spodziewała się tego, co powiedział jej lekarz.

Phillip i Kylie przez lata starali się o powiększenie rodziny. Dwa lata temu na świecie pojawiła się ich córka, River. Było to spełnienie ich marzeń. Córka z automatu stała się oczkiem w głowie rodziców.

ciaza1

Zarówno w rodzinie Phillipa, jak i Kylie było kilka par, którym urodziły się bliźniaki. Obydwoje pragnęli właśnie takiej parki również w swoim związku. Po wielu staraniach i wykonaniu kolejnego testu ciążowego, okazało się, że Kylie była w ciąży. Nie była to jednak ciąża bliźniacza.

ciaza2

Kiedy w końcu Kylie poszła na pierwsze badanie USG okazało się, że nie udało się zajść w ciążę bliźniaczą. Nie było to też jedno dziecko. Okazało się, że Kylie spodziewa się aż czwórki małych bobasów. Taka sytuacja zdarza się zaledwie raz na 700,000 ciąż.

ciaza3

– „Śmiałam się. Po prostu śmiałam się i nic nie mogłam na to poradzić” – powiedziała Kylie w wywiadzie dla lokalnej stacji Fox10.

ciaza4

To aż dwa razy więcej szczęścia, niż marzyli. Para nie może się już doczekać porodu. Dzieci mają już wybrane imiona: Amelia, Damien, Gideon oraz Theo.

Całodniowe wejście do sali zabaw
Całodniowe wejście do sali zabaw
26,99 zł
39,00 zł
Oferta zakończona!
Sala zabaw: nieograniczone czasowo wejście dla dzieci od 26,99 zł w 4Kids w Tychach

Twoja reakcja?

Super
Super
234
Ha ha
Ha ha
25
Wow
Wow
44
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
10

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz