Home Kategorie Ludzie Porywacz próbuje uprowadzić dziewczynkę z ulicy. Wtedy do akcji wkracza nietypowy bohater.

Porywacz próbuje uprowadzić dziewczynkę z ulicy. Wtedy do akcji wkracza nietypowy bohater.

Powiedzenie, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka często znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Jedna z historii, która potwierdza słuszność tych słów wydarzyła się w lipcu zeszłego roku w Wirginii. 10-letnia dziewczynka została zaatakowana w biały dzień przez bandytę, który próbował porwać ją prosto z ulicy. Mężczyzna nie zdawał sobie jednak sprawy z tego, że jego ofierze towarzyszy pies.

Dziewczynka była na spacerze z psem. W pewnym momencie puściła go, aby pobiegał, a sama bawiła się na ulicy. Wtedy podbiegł do niej nieznajomy mężczyzna i próbował uprowadzić. Sytuacja jest tym bardziej szokująca, że miała miejsce w biały dzień, około godziny 16:00.

por1

Mężczyzna mocno złapał dziewczynkę za ramię i próbował ją przewrócić. Wtedy do akcji wkroczył pies, który widząc kłopoty swojej przyjaciółki rzucił się na napastnika.

Czworonóg wbił się w rękę porywacza. Dzięki temu napastnik był zmuszony puścić dziewczynkę. Mimo iż rana nie była głęboka ani groźna, ugryzienie zabolało niedoszłego porywacza na tyle, że dziewczynka i pies mieli czas na ucieczkę.

Rodzice szybko zgłosili sprawę na policję. Funkcjonariusze opublikowali ogłoszenie na Facebooku, które za zadanie miało ostrzegać innych rodziców przed potencjalnym zagrożeniem.

por2

Dzięki szybkiej reakcji psa, dziewczynka uniknęła porwania i mogła bezpiecznie wrócić do domu.

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
12,00 zł
24,00 zł
Oferta zakończona!
Zdjęcia do dokumentów: 4 zdjęcia za 12 zł i więcej opcji w Studiu Videomovie (-50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
47
Ha ha
Ha ha
14
Wow
Wow
26
Smutny
Smutny
11
Zły
Zły
10

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz