Home Kategorie Ludzie Zdrowy chłopak doznaje paraliżu po szczepieniu. Niedługo potem umiera.

Zdrowy chłopak doznaje paraliżu po szczepieniu. Niedługo potem umiera.

Od momentu wprowadzenia szczepionka przeciwko wirusowi HPV zyskała sporo negatywnych opinii, a nawet określono ją mianem „niebezpiecznej szczepionki”.

Oczywiście owe pogłoski są poparte faktami, a wiele dzieci i młodych dorosłych zostało poszkodowanych przez skutki uboczne stosowania tej szczepionki. W tym przypadku doprowadziła ona nawet do śmierci.

hpvv1

Colton Berrett został poważnie poszkodowany przez zastosowanie szczepionki przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego. Skutki uboczne zastosowania tego specyfiku doprowadziły też do jego przedwczesnej śmierci.

hpvv2

Historia Coltona przykuła uwagę mediów, a on i jego rodzina skorzystali z okazji, aby uświadomić ludzi jakie konsekwencje może nieść ze sobą stosowanie tej szczepionki. Po jego śmierci wydano oświadczenie:

– „Colton Berrett był aktywnym, poszukującym przygód, kochającym zabawę nastolatkiem. Uwielbiał szaleć na świeżym powietrzu, jeździł na motocrossie i spędzał dużo czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Kilka lat temu otrzymał szczepionkę przeciwko HPV, która zmieniła jego życie na zawsze. Był hospitalizowany od miesięcy i otrzymywał stałą opiekę, aby pomóc normalnie funkcjonować. W wyniku zastosowania szczepionki doszło do zapalenia rdzenia kręgowego i paraliżu. Chłopak musiał od nowa nauczyć się chodzić, a także wykonywać codzienne czynności w zupełnie inny sposób, ponieważ nigdy nie odzyskał pełnej sprawności funkcjonowania płuc, szyi i prawego ramienia. Był podłączony do maszyny umożliwiającej wentylację płuc, która pomagała mu w oddychaniu każdego dnia.

Colton nie dopuścił, aby ograniczenia spowodowane przez szczepionkę nie pozwoliły mu cieszyć się życiem. Udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat swoich doświadczeń i rozpowszechnił informacje o niebezpieczeństwach związanych ze szczepionkami na HPV.

hpvv3

Odbiorcami materiału zostali ludzie na całym świecie. Niestety, spustoszenia jakie wywołał lek w organizmie młodego chłopaka, doprowadziły do jego śmierci.

Szczepionka przeciwko HPV, zwana Gardasil, była odpowiedzialna za wystąpienie skutków ubocznych u wielu dzieci. Szczepionka może powodować ciężkie obrażenia prowadzące do utraty przytomności i drgawek, które mogą trwale uszkodzić mózg. Gardasil zyskał taki rozgłos, że wielu lekarzy faktycznie odwraca się od pomysłu szczepienia. Jednym z nich jest dr Lucija Tomljenovic:

– „Gdy spojrzymy na niezależne badania, które nie są sponsorowane przez producentów szczepionek, pojawiają się wątpliwości. Kilka raportów dokumentuje stwardnienie rozsiane i zapalenie mózgu, obserwowane u odbiorców szczepionek. Fakt, że badania sponsorowane przez producentów nie identyfikują powstałych problemów z zastosowaniem szczepionki, niekoniecznie oznacza, że jest ona bezpieczna.”

Źródło: youtube.com

Masaż leczniczy z konsultacją
Masaż leczniczy z konsultacją
39,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż leczniczy z konsultacją od 39,99 zł w Gabinecie Masażu Ogrodowa 19

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz