Home Kategorie Porady Twoja wątroba będzie jak nowa, a Ty będziesz wyglądać 10 lat młodziej. Jest jedno ale…

Twoja wątroba będzie jak nowa, a Ty będziesz wyglądać 10 lat młodziej. Jest jedno ale…

Twoja wątroba będzie jak nowa, a Ty będziesz wyglądać 10 lat młodziej. Jest jedno ale…

Wątroba to jeden z najważniejszych narządów w naszym ciele. Jest ona odpowiedzialna za usuwanie toksyn i odpadów z krwi oraz odgrywa ważną rolę w procesie spalania tłuszczu.

Dlatego też ważne jest, aby utrzymać ją w czystości i poprawnie działającą. Złe nawyki i złe odżywianie mogą znacząco zaszkodzić wątrobie. Proces jej regeneracji jest długi i wymaga zdrowego odżywiania się oraz prowadzenie zdrowego trybu życia w ogóle. Istnieje jednak naturalny środek, który może pomóc.

Napój ten składa się z zaledwie kilku składników i ma o wiele więcej korzyści zdrowotnych, niż tylko oczyszczanie wątroby.

Jest silnym przeciwutleniaczem, który może zapobiegać nowotworom, wzmocnić układ odpornościowy, oczyścić krew z toksyn, uregulować poziom cholesterolu oraz cukru we krwi, a także oczyścić skórę.

Składniki

  • 1 ogórek
  • 2 cytryny
  • Garść natki pietruszki
  • 200 ml wody

Sposób przygotowania

Wystarczy, że wymieszasz składniki w blenderze, aż do uzyskania jednolitej mieszanki. Spożywaj 1 – 2 szklanki tego napoju dziennie. Powtarzaj procedurę przez miesiąc, a później zrób 2-tygoniową przerwę i powtórz kurację ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Skok w tandemie z 4200 m
Skok w tandemie z 4200 m
599,99 zł
750,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Szkolenie z lotem i skok ze spadochronem z wojskowego desantowca od 599,99 zł w Sky Force Polskim Centrum Spadochronowym

Twoja reakcja?

Super
Super
130
Ha ha
Ha ha
25
Wow
Wow
57
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
24

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz