Home Kategorie Porady Zrobiła domowej roboty plaster, a jej dziecko przestało kaszleć w ciągu jednej nocy. Teraz dzieli się pomysłem z innymi.

Zrobiła domowej roboty plaster, a jej dziecko przestało kaszleć w ciągu jednej nocy. Teraz dzieli się pomysłem z innymi.

Wiele osób, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, cierpi na kaszel. Sam w sobie nie jest niebezpieczny, ale za to męczący i powoduje dyskomfort.

Dzieci szczególnie źle znoszą kaszel, który nie pozwala spać w nocy. Na szczęście jest naturalny sposób, aby sobie z nim poradzić. Dzisiaj pokażemy Wam, jak przygotować domowej roboty plaster, który szybko zwalczy problem.

plaster1

Składniki

  • olej kokosowy
  • miód
  • sok z imbiru lub imbir w proszku
  • 1 łyżeczka mąki
  • gazę i kawałek materiału

plaster2

Sposób przygotowania

Wymieszaj miód i mąkę oraz dodaj nieco oleju kokosowego i imbiru. Zmieszaj całość i nałóż na czysty materiał. Następnie owiń gazą.

Tak przygotowane lekarstwo połóż na klatce piersiowej lub plecach chorego. Dodatkowo możesz zabezpieczyć go, np. bandażem lub taśmą medyczną.

plaster3

Dziecko powinno poleżeć z takim plastrem 2 – 3 godziny. Dorośli mogą przespać z nim całą noc.

plaster4

Oczyszczanie wodorowe twarzy
Oczyszczanie wodorowe twarzy
99,99 zł
400,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Oczyszczanie wodorowe twarzy (od 89,99 zł) z infuzją tlenową (od 109,99 zł) i inne w Golden Beauty & SPA – 6 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
131
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
37
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
17

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz