Home Kategorie Porady Przymocuj rolkę po papierze toaletowym do miksera i odkryj ten genialny trik. Będziesz żałować, że nie znałaś go wcześniej.
81.81K

Przymocuj rolkę po papierze toaletowym do miksera i odkryj ten genialny trik. Będziesz żałować, że nie znałaś go wcześniej.

#7. Rozpałka

rolki7

Rolki po papierze toaletowym nadają się świetnie do rozpalania grilla. Wypełnij je papierem, a nie będziesz miał problemu z rozpalaniem. Dodatkowo jest to bardzo ekologiczny sposób.

#8. Zwijacze do włóczki

rolki8

To jest świetne. Przymocuj rolkę do miksera i zaczep początek włóczki na końcu rolki. Włącz mikser, a Twoja włóczka będzie zwinięta w mgnieniu oka.

#9. Doniczki

rolki9

Możesz być bardziej eko z takimi doniczkami. Wypełnij rolki ziemią i włóż do niej nasiona. Jest to świetny start dla Twoich pomidorków i fasoli.

#10. Wałki do włosów

rolki10

Możesz mieć idealne loki przy użyciu jedynie rolek po papierze toaletowym. Zawiń włosy naokoło ich i przymocuj używając spinek tak, jak na powyższym obrzzku.

#11. Organizer długopisów

rolki11

To chyba najłatwiejszy trik z tej listy, bo nie musisz robić właściwie nic. Weź pudełko, ustaw w nim rolki i posegreguj swoje długopisy, ołówki i mazaki.

#12. Odświeżacz powietrza

rolki12

Wybierz swój ulubiony zapach i umieść co nieco w rolce papieru toaletowego. Twoja łazienka będzie pachnieć pięknie przez długi czas.

Bawełniane skarpetki z napisami
Bawełniane skarpetki z napisami
15,99 zł
29,90 zł
2 dni
do końca oferty!
Bawełniane skarpetki ze śmiesznymi napisami od 15,99 zł w All4YouOnline (do -54%)

Twoja reakcja?

Super
Super
690
Ha ha
Ha ha
56
Wow
Wow
111
Smutny
Smutny
16
Zły
Zły
40

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz