Home Kategorie Poruszające 14-latka zmarła we śnie. Kiedy ujawniono przyczynę śmierci nikt nie mógł w to uwierzyć.

14-latka zmarła we śnie. Kiedy ujawniono przyczynę śmierci nikt nie mógł w to uwierzyć.

Smartfony całkowicie zmieniły nasze życia. Zanim nastała ich era telefony służyły wyłącznie do rozmów i wysyłania SMS-ów. Dzisiaj są to przenośne komputery i ciężko wyobrazić sobie bez nich życie.

Służą nam jako aparat, kamera, latarka, kalendarz, mapa i wiele innych rzeczy. W wypadku niektórych ludzi można spokojnie stwierdzić, że smartfony przejęły kontrolę nad ich życiem. Mało kto jest w stanie wyobrazić sobie chociaż jeden dzień bez telefonu. Jest to pierwsza rzecz, którą bierzemy rano do ręki i ostatnia rzecz jaka odkładamy przed pójściem spać.

Ta historia opowiada o dziewczynie, która postępowała dokładnie w ten sposób. Zaraz przed spaniem podłączała telefon do ładowarki i kładła go nieopodal. Pewnego ranka matka 14-letniej Le Thi Xoan weszła do jej pokoju, aby ją obudzić. Po chwili zorientowała się, że dziewczyna jest nieprzytomna.

smierc1

Rodzice natychmiast zawieźli dziecko do szpitala, ale po przybyciu na miejsce okazało się, że jest już za późno – dziewczynka już nie żyła. Rodzicie byli zdruzgotani. Nie mieli pojęcia co się stało. Wieczorem gdy córka kładła się spać czuła się dobrze i nic nie zapowiadało takiej tragedii. Przyczyna śmierci jest szokująca. Jak donosi The Daily Mail, sekcja zwłok wykazała, że dziewczynka zmarła z powodu wstrząsu elektrycznego.

Rodzice nadal nie mogli zrozumieć co się stało. Dopiero, gdy podnieśli prześcieradło z łóżka nastolatki, odkryli przyczynę tragedii.

Pod nim znaleźli ładowarkę od telefonu. Mimo iż była podłączona, aparat się nie ładował. Ładowarka była przepalona. Uszkodzeniu uległ również kabel, który przy końcu był całkowicie przepalony.

smierc2

Policja z Hanoi została poinformowana o znalezisku. Rodzice potwierdzili, że ich córka zawsze ładowała telefon, gdy szła spać. Policyjny raport stwierdza, że dziewczyna została porażona prądem po tym, jak podłączyła telefon do uszkodzonej ładowarki i poszła spać.

Ta historia pokazuje, jak niebezpieczne może być korzystanie z uszkodzonej ładowarki. Pamiętajcie, aby nie kłaść się ze swoim telefonem obok. Uszkodzoną ładowarkę koniecznie wyrzućcie i zawsze kupujcie oryginalne części zamienne.

Wybielanie: śnieżnobiały uśmiech
Wybielanie: śnieżnobiały uśmiech
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybielanie zębów od 99,99 zł w Profesjonalnym Salonie Wybielania Zębów White & Beauty w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
14
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
20
Smutny
Smutny
219
Zły
Zły
21

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz