Home Kategorie Życie Połącz dłonie i sprawdź czy środkowe linie łączą się. Zobacz, co to oznacza.
42.90K

Połącz dłonie i sprawdź czy środkowe linie łączą się. Zobacz, co to oznacza.

Złącz ze sobą dłonie, jak na rysunku poniżej. Dłonie muszą być ustawione równo, dokładnie na tej samej wysokości. Teraz zobacz, czy środkowe linie łączą się ze sobą.

dlonie1

Niektóre wierzenia podają, że wpływa to w pewien sposób na nasze życie. Jeśli jesteś ciekaw w jaki sposób, czytaj dalej.

#1. Linie są równe

dlonie2

Jeżeli linie łączą się ze sobą oznacza to, że jesteś zrównoważoną osobą. Wierzysz w dobroć i miłość. Tymi zasadami starasz się kierować w życiu. Jednocześnie do swoich problemów podchodzisz z chłodną głową. Zawsze starasz się znaleźć rozsądne rozwiązanie, które nie zostawi nikogo pokrzywdzonym.

Jesteś wytrwały i konsekwentny. O tym świadczy ciągłość linii. Dlatego też, gdy podejmujesz decyzje, to wytrwasz przy postanowieniach. Czasami zdarza Ci się poddać wpływom innych i zdarza się, że przez to cierpisz. Wykorzystaj swoje zalety, aby minimalizować negatywne skutki. Pracuj nad asertywnością. Często dostajesz po głowie właśnie dlatego, że chcesz wszystkim pomóc.

#2. Prawa linia wyżej niż lewa

dlonie3

Taki układ linii charakteryzuje osoby racjonalne i wytrwałe. Kiedy masz wyznaczony jakiś cel nie poddajesz się bez względu na to ile zajmie ci to czasu. Wytrwale do niego dążysz nawet gdy sukcesy nie są spektakularne i wiele osób już dawno by się poddało. Jednocześnie jesteś osobą ambitną, ale w zdrowy sposób. Twoje racjonalne podejście sprawia, że poza sukcesem widzisz inne cele, którymi są samo życie, rodzina oraz miłość.

Umiesz zadbać o rodzinne ognisko. Wierzysz w najbliższych i miłość do nich stawiasz wyżej niż ambicje, które ukryte są w Tobie. Jednocześnie to, że masz rodzinę u boku daje Ci motywacje i pozwala rozwijać swoją karierę. Wyniki przyjdą, więc warto być cierpliwym.

#3. Lewa linia wyżej niż prawa

dlonie4

Jeśli okazało się, że lewa linia jest wyżej niż prawa, znaczy to że jesteś osobą o charakterze wojownika i zdobywcy. Cechują Cię zdolności przywódcze. Masz potrzebę osiągania sukcesów, zdobywania nowych pułapów i stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej. Cierpi na tym niestety Twoje życie osobiste, gdyż zaangażowanie w pracę negatywnie wpływa na związek.

Jesteś towarzyski, ludzie lubią Cię słuchać i to ich inspiruje. Pamiętaj jednak, że mogą Ci jednocześnie zazdrościć. Musisz rozwinąć swoją strefę empatii. Staraj się również szukać wartości w innych rzeczach niż praca i rozwój osobisty.

Kurs Excel: rok nauki online
Kurs Excel: rok nauki online
39,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Roczny dostęp do lekcji online z zakresu MS Excel za 39 zł na platformie iExcel.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
214
Ha ha
Ha ha
80
Wow
Wow
47
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
14

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz