Home Kategorie Sport 5 ćwiczeń na dolne partie ciała, dzięki którym będziesz miała piękną pupę, biodra i uda.

5 ćwiczeń na dolne partie ciała, dzięki którym będziesz miała piękną pupę, biodra i uda.

5 ćwiczeń na dolne partie ciała, dzięki którym będziesz miała piękną pupę, biodra i uda.

Jeśli chcesz mieć piękne ciało, o którym marzysz, aktywność fizyczna powinna być sporą częścią Twojego życia. Nie wystarczy wykonać dwóch prostych treningów w miesiącu.

Jeśli jesteś początkująca polecamy wybrać ćwiczenie na każdą część ciała. Pozwoli to wzmocnić je ogólnie i spalić nadmierny tłuszcz. Możesz wybrać najbardziej efektywne ćwiczenia i wpleść je w swój plan.

Ten plan na niższe partie ciała zawiera w sobie ćwiczenia, które pomogą spalić nadmierny tłuszcz. Te ćwiczenia skupiają się na rzeźbieniu pośladków. Powinnaś wykonywać każde ćwiczenie co najmniej w 3 seriach po 10 powtórzeń. Powtarzaj to trzy razy w tygodniu.

To może Cię zainteresować:  Franco Columbu to posiadacz jednej z najlepiej wyrzeźbionych klatek piersiowych na świecie. Zobacz jaki jest jego plan treningowy.

Jeśli chcesz także zrzucić parę kilogramów, powinnaś zastanowić się nad dietą i zmianą nawyków żywieniowych. Jest to lepsze dla Twojej sylwetki i zdrowsze dla organizmu. W takiej diecie powinny znaleźć się świeże owoce i warzywa, nabiał, nasiona, orzechy, chude mięso i ziarna. Unikaj Fast-foodów i przetworzonego jedzenia. Pij też więcej wody.

Poniżej znajdziesz listę kilku ćwiczeń i instrukcji jak je poprawnie wykonać.

#1. Przysiady

#2. Wykopy

#3. Przysiady z wykopami na bok

#4. Przysiady na jednej nodze

#5. Hydranty

cw1

Źródło: betterme.guru

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz