Home Kategorie Ludzie Goście zaproszeni na wesele myślą, że kapłanka postradała zmysły. Później para młoda odwraca się i szokuje wszystkich.

Goście zaproszeni na wesele myślą, że kapłanka postradała zmysły. Później para młoda odwraca się i szokuje wszystkich.

Ślub to radosny czas pełen ciepła i miłości. W towarzystwie bliskich i przyjaciół dwoje ludzi składa sobie najważniejszą przysięgę, obiecując miłość i wierność.

Jest to też dzień, w którym dzieją się niezwykłe rzeczy, a czasami mają miejsce niespodzianki. Pełne zaskoczenie możemy na przykład zobaczyć podczas tej konkretnej ceremonii. Większość gości wierzyła bowiem, że bierze udział w zwykłym ślubie, a jednak kapłanka i panna młoda miały całkiem inny plan na jego zakończenie.

Gdy Tracy i Gary Richardson brali ślub, chcieli aby ceremonia była tradycyjna. Chcieli też jednak wprowadzić pewne niestandardowe elementy, które mogłyby zaskoczyć gości.

Wraz z kapłanką prowadzącą ceremonię uknuli pewien plan. Ich pomysł jest genialny.

O ich planie wiedziało jedynie kilkoro przyjaciół i członków rodziny. Nieco czasu upłynęło im na próbach, a w końcu nastał ten wielki dzień.

Gdy ceremonia dobiegła końca, nagle z głośników poleciała muzyka. Kapłanka zaczęła tańczyć, a goście zaczęli przypuszczać, że oszalała. Wtedy jednak do akcji wkroczyli państwo młodzi.

Ta wspaniała niespodzianka była idealnym sposobem na zakończenie równie wspaniałego dnia. Miło jest widzieć ile szczęścia i radości daje sobie nawzajem ta para.

– „Tym, którzy mieli udział w tym wszystkim, dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie. Sprawiliście, że ziściło się nasze marzenie i wspólnie stworzyliśmy tę niezapomnianą chwilę” – napisał na YouTube Gary, pan młody.

Patrząc na ten moment jesteśmy pewni, że życie Tracy i Gary’ego będzie pełne szczęścia i uśmiechu.

Skok w tandemie z 4200 m
Skok w tandemie z 4200 m
599,99 zł
750,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Szkolenie z lotem i skok ze spadochronem z wojskowego desantowca od 599,99 zł w Sky Force Polskim Centrum Spadochronowym

Twoja reakcja?

Super
Super
27
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz