Home Kategorie Niesamowite Rodzaj bielizny, którą nosisz najczęściej mówi o Tobie więcej niż myślisz.

Rodzaj bielizny, którą nosisz najczęściej mówi o Tobie więcej niż myślisz.

Bielizna to jedna z najbardziej osobistych rzeczy i zazwyczaj nie ujawniasz innym, jaki jej rodzaj nosisz.

Mimo iż majtki pozostają ukryte, Twoje preferencje określają co lubisz i w czym czujesz się komfortowo. Jest to ważna część Twojej tożsamości.

Oto 6 najpopularniejszych rodzajów bielizny. Zobacz co mówią o osobowości właścicielki.

biel1

#1. Bokserki

biel2

Jesteś osobą dominującą i zawsze chcesz brać sprawy w swoje ręce. Ponieważ lubisz dominować, nie musisz kokietować mężczyzn, aby zdobyć ich serce. Jesteś urocza, gdy tylko tego chcesz, ale też pewna siebie i złośliwa, gdy zostaniesz sprowokowana lub jeśli ktoś Ci się narazi.

#2. Figi

biel3

Jesteś osobą inteligentną, dowcipną i z wielkim poczuciem humoru. Cenisz sobie wygodę, więc wybierasz wygodną bieliznę. Ma to swoje plusy – w sklepie nie spędzasz długich godzin w poszukiwaniu majtek, a to dla Ciebie cenne, bo nie przepadasz za robieniem zakupów.

#3. Klasyczne pełne

biel4

Jesteś osobą, która nie lubi zmian i niechętnie podejmuje ryzyko, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Jesteś wierna ideałom i nigdy ich nie zdradzasz. Dążysz do obranego celu konsekwentnie, ale nie po trupach. Masz świadomość, że na wszystko w życiu jest odpowiedni czas.

To może Cię zainteresować:  Test, który ujawnił Twoją osobowość. Zajmie Ci parę sekund.

#4. Koronkowe

biel5

Lubisz kusić i być w centrum zainteresowania. Zbytnio Cię nie obchodzi to, co inni o Tobie myślą. Jedyną osobą, której zdanie się liczy, jesteś Ty sama. Uważasz, że kobieta przede wszystkim powinna dobrze wyglądać i być pewna siebie, bo dzięki temu może wzbudzić zazdrość otoczenia i podziw mężczyzn.

#5. Stringi

biel6

Czujesz się swobodnie we własnym ciele i nie masz problemu z podkreślaniem swojej kobiecości, jednak nie za wszelką cenę. Podobnie jest z Twoją osobowością – bardzo dobrze wiesz, że masz wiedzę na jakiś temat, ale nie widzisz potrzeby na każdym kroku tym epatować.

To może Cię zainteresować:  Wchłonięte przez drzewa – wystawał jedynie nos i usta!

#6. Z wysokim stanem

biel7

Wygoda jest dla Ciebie najważniejsza. Jeśli wiesz, że masz ważne spotkanie i musisz wyglądać idealnie, starasz się zadbać o każdy szczegół. Wolisz także spędzać czas na uśmiechu, żartach i przyjemnościach niż na zbyt poważnym traktowaniu życia.

Kurs online: sprzedaż i obsługa klienta z MEN
Kurs online: sprzedaż i obsługa klienta z MEN
69,00 zł
249,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z zaświadczeniem MEN za 69 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
93
Ha ha
Ha ha
63
Wow
Wow
14
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
19

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz