Home Kategorie Niesamowite Oto dlaczego ludzie z grupą krwi 0 są tak wyjątkowi.

Oto dlaczego ludzie z grupą krwi 0 są tak wyjątkowi.

Oto dlaczego ludzie z grupą krwi 0 są tak wyjątkowi.

Istnieje wiele ciekawych zależności pomiędzy ciałem człowieka, jego predyspozycjami, a grupą krwi.

Pewnie słyszeliście o dietach dopasowanych do grupy krwi – polegają one na dobraniu produktów, na które dana osoba najlepiej reaguje, a ich metabolizowanie przebiega bez zakłóceń. Okazuje się, że grupa krwi może zdradzić o człowieku znacznie więcej, niż nam się wydaje.

Wiele powodów do dumy mają osoby z grupą krwi 0 – wykazują zdolności do zarządzania grupą ludzi i potrafią na prawdę mocno skoncentrować się na osiągnięciu celu. Powyższe cechy w połączeniu z ciągłą aktywnością i dużymi pokładami energii sprawiają, że posiadacze krwi z grupy 0 odgrywają istotne role w społeczeństwie.

Ciekawe podejście do grupy krwi mają Japończycy, którzy od lat przypisują ludziom konkretne cechy na podstawie grupy krwi. Posiadacze krwi z grupy 0 są postrzegani jako godni zaufania, dobrze zarządzający czasem, skrupulatni i inteligentni. Japończycy traktują to na tyle poważnie, że nawet w trakcie rozmowy o pracę może paść pytanie o grupę krwi.

Osobom o tej grupie krwi z pewnością nie służy stres, gdyż wtedy w ich życie wdziera się chaos i podejmują nie do końca przemyślane decyzje. Ze względu na to powinny także unikać substancji pobudzających, takich jak kofeina, gdyż w połączeniu ze stresem dojdzie do powstania „mieszanki wybuchowej”.

1min

Ludzie z grupą krwi 0 mają predyspozycje do zapadania na choroby metaboliczne(na przykład insulinooporność), ponadto często rozwijają się u nich wrzody(z uwagi na intensywniejszą produkcję kwasów żołądkowych) oraz zaburzenia pracy tarczycy, z którymi wiążą się nieprzyjemne konsekwencje, takie jak nadwaga, nadmierna retencja wody i uczucie ciągłego zmęczenia.

Podatność na stres powinna być równoważona regularnie podejmowaną aktywnością fizyczną. Zaleca się, by uprawiać sport nawet do czterech razy w tygodniu. Dzięki temu stan emocjonalny ludzi, posiadających tą grupę krwi, wraca do normy i popełniają mniej błędów w swoich decyzjach. Posiadacze krwi z grupy 0 powinni wystrzegać się robienia dużych zakupów i podejmowania istotnych decyzji, gdy towarzyszy im stres.

Zabieg na twarz - złuszczający w Akademii Mesobelle
Zabieg na twarz - złuszczający w Akademii Mesobelle
64,00 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Do 68% zniżki na: Zabieg na twarz - złuszczający w firmie Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

Twoja reakcja?

Super
Super
725
Ha ha
Ha ha
125
Wow
Wow
210
Smutny
Smutny
24
Zły
Zły
29

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz