Home Kategorie Niesamowite Oto dlaczego ludzie z grupą krwi 0 są tak wyjątkowi.

Oto dlaczego ludzie z grupą krwi 0 są tak wyjątkowi.

Oto dlaczego ludzie z grupą krwi 0 są tak wyjątkowi.

Istnieje wiele ciekawych zależności pomiędzy ciałem człowieka, jego predyspozycjami, a grupą krwi.

Pewnie słyszeliście o dietach dopasowanych do grupy krwi – polegają one na dobraniu produktów, na które dana osoba najlepiej reaguje, a ich metabolizowanie przebiega bez zakłóceń. Okazuje się, że grupa krwi może zdradzić o człowieku znacznie więcej, niż nam się wydaje.

Wiele powodów do dumy mają osoby z grupą krwi 0 – wykazują zdolności do zarządzania grupą ludzi i potrafią na prawdę mocno skoncentrować się na osiągnięciu celu. Powyższe cechy w połączeniu z ciągłą aktywnością i dużymi pokładami energii sprawiają, że posiadacze krwi z grupy 0 odgrywają istotne role w społeczeństwie.

Ciekawe podejście do grupy krwi mają Japończycy, którzy od lat przypisują ludziom konkretne cechy na podstawie grupy krwi. Posiadacze krwi z grupy 0 są postrzegani jako godni zaufania, dobrze zarządzający czasem, skrupulatni i inteligentni. Japończycy traktują to na tyle poważnie, że nawet w trakcie rozmowy o pracę może paść pytanie o grupę krwi.

To może Cię zainteresować:  6 oczywistych objawów nietolerancji glutenu, które wszyscy ignorują

Osobom o tej grupie krwi z pewnością nie służy stres, gdyż wtedy w ich życie wdziera się chaos i podejmują nie do końca przemyślane decyzje. Ze względu na to powinny także unikać substancji pobudzających, takich jak kofeina, gdyż w połączeniu ze stresem dojdzie do powstania “mieszanki wybuchowej”.

1min

Ludzie z grupą krwi 0 mają predyspozycje do zapadania na choroby metaboliczne(na przykład insulinooporność), ponadto często rozwijają się u nich wrzody(z uwagi na intensywniejszą produkcję kwasów żołądkowych) oraz zaburzenia pracy tarczycy, z którymi wiążą się nieprzyjemne konsekwencje, takie jak nadwaga, nadmierna retencja wody i uczucie ciągłego zmęczenia.

To może Cię zainteresować:  Jak zachować masę mięśniową, siłę i zdrowie między 30 a 40 rokiem życia

Podatność na stres powinna być równoważona regularnie podejmowaną aktywnością fizyczną. Zaleca się, by uprawiać sport nawet do czterech razy w tygodniu. Dzięki temu stan emocjonalny ludzi, posiadających tą grupę krwi, wraca do normy i popełniają mniej błędów w swoich decyzjach. Posiadacze krwi z grupy 0 powinni wystrzegać się robienia dużych zakupów i podejmowania istotnych decyzji, gdy towarzyszy im stres.

Twoja reakcja?

Super
Super
724
Ha ha
Ha ha
125
Wow
Wow
210
Smutny
Smutny
24
Zły
Zły
29

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz