Home Kategorie Ludzie To się stało. 11-latka urodziła dziecko…

To się stało. 11-latka urodziła dziecko…

W szpitalu w hiszpańskiej Murcji dziecko urodziło dziecko. Rodzice 11-latki twierdzą, że nie mieli pojęcia o ciąży córki.

dziecko1

Dziewczynka pochodzi z rodziny imigrantów z Bolwii. Kilka dni temu zaczęła skarżyć się rodzicom na mocne bóle brzucha. Wezwana karetka zawiozła ją do szpitala. Rodzice podejrzewali, że dziewczynka czymś się zatruła. Lekarze byli w szoku, gdy zorientowali się, że bóle to skurcze porodowe. Dziewczynka od razu trafiła na oddział porodowy, gdzie urodziła syna.

Ojcem dziecka najprawdopodobniej jest starszy brat 11-latki. Podejrzenia policjantów muszą jednak zostać jeszcze potwierdzone przez testy DNA. Jednak nawet jeśli badania wykażą, że nastolatek faktycznie współżył z siostrą, chłopak uniknie kary ze względu na wiek. W chwili popełniania przestępstwa miał bowiem 13 lat. Gdyby miał rok więcej, mógłby zostać pociągnięty do odpowiedzialności.

– „Sprawa jest absolutnie wyjątkowa. Dochodzenie wciąż trwa” – powiedział szef resortu zdrowia w regionie Murcja, Manuel Villegas.

Poród odbył się naturalnie. Jest to nietypowe, gdyż w przypadku tak młodych matek z reguły stosuje się cesarskie cięcie. Na szczęście zarówno dziewczynka, jak i jej syn czują się dobrze.

dziecko2

Masaż leczniczy, terapia manualna
Masaż leczniczy, terapia manualna
39,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż leczniczy z konsultacją od 39,99 zł i więcej opcji w gabinecie Rehabilitacja Ewelina Zaremba

Twoja reakcja?

Super
Super
85
Ha ha
Ha ha
142
Wow
Wow
345
Smutny
Smutny
737
Zły
Zły
537

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz