Home Kategorie Niesamowite Kształt nóg sporo mówi o temperamencie kobiety. Mężczyźni podświadomie się tym kierują.

Kształt nóg sporo mówi o temperamencie kobiety. Mężczyźni podświadomie się tym kierują.

Gdy mężczyzna ogląda się za kobietą, zwraca wagę na wszystkie aspekty jej urody. Szuka znaków mówiących o tym, jak wyglądałby ich związek i zwykle wybiera, tę która będzie idealną matką jego dzieci.

Okazuje się, że faceci wielką uwagę przywiązują do kształtu kobiecych nóg. To nic niezwykłego, gdyż wszystko opiera się o zrozumienie ludzkiej anatomii i hormonów.

Jak kształt kobiecych nóg określa jej seksualne zachowania? Aby to sprawdzić, wystarczy postawić stopy blisko siebie i popatrzeć w lustro.

nogi1

Typ A

Nogi przylegają do siebie. Przerwa pojawia się dopiero w okolicach kostek. Uważa się, że niewielki odstęp między nogami wpływa dobrze na temperament erotyczny.

Zazwyczaj takie kobiety są bardzo namiętne, ale też delikatne. Przyciągają mężczyzn swoją kobiecością i subtelnym urokiem. Są też nieśmiałe i nie lubią przejmować inicjatywy, chcąc aby mężczyzna dominował. Może to być niebezpieczne dla związku, bo większość facetów szybko się nudzi. Kobiety z takim typem nóg powinny dlatego starać się być bardziej aktywne.

nogi2

Typ B

Nogi stykają się ze sobą tylko w jednym miejscu – na kostkach. Takie kobiety szukają nowych doświadczeń. Są odważne, żądne przygód i nie boją się przejmować kontroli nad związkiem. Czasami nadmierna odwaga może odstraszać mężczyzn. Dlatego też panie o takim kształcie nóg powinny nauczyć się kontrolować.

nogi3

Typ C

Uda są blisko siebie, ale piszczele i kostki nie dotykają się. Kobiety o takim kształcie nóg zazwyczaj są romantyczne i delikatne, ale gdy da się im wolną rękę, potrafią pokazać pazury.

nogi4

Typ D

Nogi stykają się w kolanach, łydkach i kostkach. To najczęściej spotykany kształt nóg. Takie kobiety zachowują się w łóżku naturalnie i tradycyjnie. Nie lubią zbytnio eksperymentować i wolą trzymać się kilku swoich ulubionych pozycji. Jeśli jednak partner zechce spróbować czegoś nowego, nie będą oponować. Mężczyźni lubią takie kobiety, gdyż wzmacniają one ich pewność siebie. Dodatkowo, tak szczupłe i kształtne nogi są atrakcyjne.

nogi5

Laserowy peeling frakcyjny
Laserowy peeling frakcyjny
79,99 zł
499,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Laserowy peeling frakcyjny na twarz (od 79,99 zł) i więcej opcji w Heaven Beauty & SPA – 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
134
Ha ha
Ha ha
147
Wow
Wow
56
Smutny
Smutny
22
Zły
Zły
40

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz