Home Wideo Kierowca tego autobusu dzień w dzień zatrzymuje się na dodatkowym przystanku. Czeka tam na niego głodny pies.

Kierowca tego autobusu dzień w dzień zatrzymuje się na dodatkowym przystanku. Czeka tam na niego głodny pies.

Psy nie potrzebują słów, aby świetnie porozumieć się z ludźmi. Idealnym przykładem jest zwierzak z tego filmu. Psiak jest bezpański, ale mimo to nie jest zdany na samego siebie.

Kierowca tego autobusu przy okazji jest wolontariuszem z organizacji „Feed The Furbabies Canada”. Mężczyzna wie, że nie jest w stanie zapewnić dachu nad głową każdemu zwierzakowi, ale nie znaczy to, że nie może pomóc w inny sposób.

To może Cię zainteresować:  Kobieta leży ranna na poboczu drogi. Nie mogłam uwierzyć, kiedy zobaczyłam kto wyszedł chwilę później z lasu aby jej pomóc

Na nagraniu widać, że pies jest bardzo nieufny, ale mimo to dzień w dzień cierpliwie czeka na autobus, wiedząc, że dostanie coś do jedzenia. Już od dwóch lat kierowca od poniedziałku do piątku zatrzymuje się na drodze, aby dać mu jedzenie.

auto1

Postawa tego kierowcy może być dla wszystkich wzorem do naśladowania. To, że ktoś nie ma warunków, by adoptować psa, nie oznacza, że nie może pomagać w inny sposób.

To może Cię zainteresować:  Odcięli mu nos i uszy, a dodatkowo pocięli ogon. Męki jakie musiał znieść, są nie do opisania

Oczyszczanie i nawilżanie skóry
Oczyszczanie i nawilżanie skóry
49,99 zł
150,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mikrodermabrazja z maską od 49,99 zł i więcej opcji w Licencjonowanym Studiu Urody Joanna w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
27
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz