Home Wideo Jackowski twierdzi, że od III Wojny Światowej nie dzieli nas zbyt wiele. Ma wybuchnąć w 2018 roku.

Jackowski twierdzi, że od III Wojny Światowej nie dzieli nas zbyt wiele. Ma wybuchnąć w 2018 roku.

Pan Krzysztof Jackowski z pewnością jest znany większości z Was. Dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom jasnowidzenia, zyskał ogromną sławę.

Polski jasnowidz ma zamiar rozpocząć na swoim kanale na YouTube nowy cykl, który dotyczyć będzie najbliższej przyszłości.

Pierwszy z filmów dotyczy III Wojny Światowej. Pan Krzysztof twierdzi, że żyjemy w „przedsionku III Wojny Światowej”. Wysuwa nawet tezę, że ta rozpoczęła się już 11.09.2001 w Nowym Jorku, a pierwszym okupowanym krajem jest Irak. Dodaje również, że jest i będzie to zupełnie inna wojna, niż te, które znamy z kart historii, czy opowiadań.

Rozgrywa się ona bowiem na wielu płaszczyznach od terytorialno-militarnej, po medialno-informacyjną. Co więcej, nie rozwinęła się ona jeszcze na dobre. Jasnowidz twierdzi, że ma to nastąpić w 2018 roku.

wojna1

Jackowski zastanawia się jakim cudem ISIS powstaje i doskonale uzbraja się „pod nosem Amerykanów”. Wspomina również o Syruu i o tym, że także byłaby podbita, jak Irak, gdyby nie Rosja.

To może Cię zainteresować:  Funkcjonariusze znaleźli 123 zaginione dzieci. Trzy mają oznaki wykorzystywania.

Jasnowidz zaniepokojony jest też tym, że sytuacja na Bliskim Wschodzie znowu zaczyna się zaogniać. Jego zdaniem świadczy to o tym, że w tym roku wydarzy się coś bardzo złego. Coś, co jednoznacznie pokaże nam wszystkim, że wojna naprawdę trwa.

Niepokoi go także postawa Turcji i Izraela. Według niego ognisko płonie właśnie na Bliskim Wschodzie, a niedługo rozpęta się z tego prawdziwy pożar. Jackowski twierdzi też, że wszystko jest dokładnie zaplanowane i kontrolowane.

wojna2

Jasnowidz sugeruje też, że wkrótce w Europie sytuacja nabierze tempa i pojawią się kolejne zamachy. Nazywa zamachowców, którzy zostali wpuszczeniu na kontynent wśród uchodźców „koniem trojańskim” Europy. Wysuwa także tezę, że uciszenie zamachów jest przez kogoś sterowane. Dziwnym jest według niego fakt chwilowego spokoju na Bliskim Wschodzie i brak zamachów w Europie.

To może Cię zainteresować:  Matkę z 4-letnim dzieckiem wyrzucono z Lidla. Nie można wchodzić do sklepu z dziećmi?

wojna3

Jackowski podkreśla, że jego przeczucie o kumulacji wojny jest coraz silniejsze, ale jednoczenie dodaje, że ma wrażenie, iż Polska nie znajdzie się tym razem w tragicznej sytuacji. Dodaje, że Polacy będą mieli inny problem – będą bali się oddychać. Tłumaczy też, że wcale nie ma na myśli smogu.

Na koniec swojego filmu Pan Jackowski obiecuje też, że niedługo opublikuje nagranie ze szczegółowymi wydarzeniami na 2018 rok.

Całe nagranie możecie obejrzeć poniżej:

Kurs online: Ziołolecznictwo
Kurs online: Ziołolecznictwo
49,00 zł
199,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Ziołolecznictwo za 49 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
13
Ha ha
Ha ha
55
Wow
Wow
20
Smutny
Smutny
104
Zły
Zły
35

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz