Home Kategorie Ludzie Ojciec wziął swoich trzech synów na ulicę. Zagrali tak, że dookoła nich zebrał się gęsty tłum.

Ojciec wziął swoich trzech synów na ulicę. Zagrali tak, że dookoła nich zebrał się gęsty tłum.

Film z występu grupy The Byrne Brothers podbija internet. Trzech braci i ich ojciec wykonali utwór na środku pewnej ulicy w Irlandii.

Osoby, które tamtego dnia spacerowały po irlandzkiej Street Shop miały sporo szczęścia. Mogły bowiem podziwiać na żywo występ zespołu The Byrne Brother, który stał się hitem 2017 roku.

Rodzina składa się z 13-letniego Luca, 11-letniego Finna i 8-letniego Dempseya. W występach towarzyszy im także ojciec Tommy. Muzycy grają na tradycyjnych, irlandzkich instrumentach, a za ich ubiór odpowiada ich matka.

To może Cię zainteresować:  Cicho skomlał leżąc na poboczu drogi. To co zrobił dla niego ten 8-latek jest poruszające.

Bracia z łatwością przyciągają do siebie na ulicach tłumy widzów, którzy chętnie wrzucają im pieniądze do rozłożonego futerału na gitarę.

Oprócz grania, rodzina może pochwalić się jeszcze jedynym talentem. Chłopcy to mistrzowie tradycyjnego irlandzkiego tańca. Wesołe podrygi przy akompaniamencie ich taty to nieodłączny element występów.

To może Cię zainteresować:  Stała razem ze swoim dzieckiem w kolejce, gdy nagle usłyszała, jak kobieta mówi do dziewczynki, aby pożegnała się z mamą.

Niezwykła rodzina z Dublina otrzymała zieloną kartę dzięki swoim niecodziennym umiejętnościom i opuściła Irlandię, aby koncertować w Stanach. Kto wie, może niedługo kariera zaprowadzi ich do Europy i będziemy mogli pójść na koncert The Byrne Brothers w Polsce?

Twoja reakcja?

Super
Super
9
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz